Money order

Money order. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „money order“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

2018-04-13
Zigmas Burksaitis apie
Swedbank

Labas, Aš nusiunčiau giminės Toronto Dominion Bank TD money order, Garantuotą čekį. Kodel Swedbank nepriėmė čekį padėti į gavėjo sąskaita ? Siusdavome mūsų personal čekius giminės ir nebūdavo jokių bėdų gauti pinigus. Nevisi giminės gyvena miestuose. Dabar į Lietuva giminės iš užsienio negalės siūsti valiutą. Atrodo Lietuvos bankai dar dirba moderniškai. Senukai nežino Lietuvo kokias informacijas nusiūsti giminės į užsienį. Atrodo daugiau negalėsime siūsti pinigus į Lietuva.

2018-03-19
Zigmas Burksaitis apie
SEB

Labas Aš nusiunčiau į Lietuva mano pusesėrems 2X$250.00 Money Order Pinigines Perlaidas. Aš Pinigines Perlaidas nupirkau ir sumokėjau Kanados TD Trust banke. Mano puseserė turi Swedbank Šakių miesto skyriui sąskaitą. Ką mano puseserės turi daryti ir kaip iškeisti į valiuta. Lauksiu atsakymo. Su pagarba. Zigmas Burksaitis

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų