Padėka SEB Verkių skyriaus asmeninei vadybininkei

2018-06-13

Prieš kelias dienas ir dar šiandien tikrai buvau itin maloniai nustebinta - taip mandagiai, dalykiškai ir tuo pačiu simpatškai niekur nebuvau aptarnaujama. Noriu padėkoti SEB Verkių skyriaus asmeninei vadybininkei gerb. Albinai Šaučiūnaitei, kuri net nėra mano vadybininkė, bet pavaduoja šiuo metu atostogaujančią manąją, už profesionalų aptarnavimą. Šiais mankurtų, beprotiško lėkimo ir stresų laikais, tai taip reta, todėl ir pritrenkia (gerąja prasme). Operatyviai ir labai maloniai atsakyta į visus mano užduotus klausimus, ko gero, net ir kvailokus. Daugiau tokių darbuotojų ir į SEB banką pereis kitų bankų klientai. Sėkmės svarbiuose žmonėms darbuose.

SEB

Daiva (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų