Padėka

Padėka. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „padėka“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

 mini
2018-09-26
Erika apie
SEB

Norim padėkoti SEB banko vadybininkei poniai Zitai Tolpeznikienei už profesionalų aptarnavimą, už pastangas, žmogiškumą, už išsamią informaciją, ponia Zita puikiai išmano savo darbą, bei atsizvelgia į klientą. Ačiū Gintautas ir Erika

SEB mini
2018-06-13
Daiva apie
SEB

Prieš kelias dienas ir dar šiandien tikrai buvau itin maloniai nustebinta - taip mandagiai, dalykiškai ir tuo pačiu simpatškai niekur nebuvau aptarnaujama. Noriu padėkoti SEB Verkių skyriaus asmeninei vadybininkei gerb. Albinai Šaučiūnaitei, kuri net nėra mano vadybininkė, bet pavaduoja šiuo metu atostogaujančią manąją, už profesionalų aptarnavimą. Šiais mankurtų, beprotiško lėkimo ir stresų laikais, tai taip reta, todėl ir pritrenkia (gerąja prasme). Operatyviai ir labai maloniai atsakyta į visus mano užduotus klausimus, ko gero, net ir kvailokus. Daugiau tokių darbuotojų ir į SEB banką pereis kitų bankų klientai. Sėkmės svarbiuose žmonėms darbuose.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų