SEB kortelė

Seb kortelė. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „seb kortelė“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

SEB mini
2018-05-16
Laima Kulvietienė apie
SEB

Jau daugiau kaip prieš pora savaičių telefonu iš namų kreipiausi jūsų tel. 3702682800 dėl mano kreditinės pasibaigusio galiojimo laiko pratęsimo. Jūsų darbuotoja maloniai man paaiškino , jog man kortelės į banko skyrių nebūtina ateiti , nes ji bus persiųsta mano adresu į namus . Iki šiol kortelės nesulaukiau. Į kortelės sąskaitą ateina ir mano gaunama pensija , todėl man ji tikrai labai svarbi. Prisiskambinti į banką nepavyksta , todėl prašau man pranešti , ar man dar laukti kortelės paštu , ar pačiai atvykti į banko skyrių. Pagarbiai , Laima Kulvietienė

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų