Dėl patekimo į SEB banką pritaikymo neįgaliajam vežinėlyje

2023-08-14

2023.08.14d iš anksto užsiregistravus, atvykome į SEB banką Marijampolėje. Sustojimo ir išlipimo vietos neįgaliajam nėra. Pandusas įvažiavimui yra, tačiau durys neįveikiamos, dėl itin sudėtingos konstrukcijos. Slenksčiai taip pat neįveikiami. Pasitiko darbuotoja, beje vienintelė banke, labai nepatenkinta, nes atvykome 15min anksčiau. Laukiame bendoje eilėje. Darbuotoja akivaizdžiai pervargus, natūralu, nes dirba viena. Prašau įrengti sustojimo ir išlipimo vietą neįgaliajam vežimėlyje. Prašau durų konstrukcijas padaryti labiau įveikiamas neįgaliam ar senoliui. Prašau pagalvoti apie darbuotojų darbo atmosferą, kad klientai ramiai ir kultūringai būtų aptarnauri atėjus sutartam laikui.

SEB Sustojimo ir išlipimo vietos neįgaliajam nėra
SEB Sustojimo ir išlipimo vietos neįgaliajam nėra

Rūta (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų