Šiaulių bankas

Šiaulių bankas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „Šiaulių bankas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

Šiaulių bankas mini
2018-09-07
Sonata apie
Šiaulių

Jūsų banko inernetinis puslapis yra tragiškas, internetinė banininkystė dar tragiškesnė. Nejau negalit pasimokyti iš kt. bankų? Ir kaip pristato savo internetinį puslapį!

Šiaulių bankas mini
2018-08-04
Zita apie
Šiaulių

Kokia klaidinga informacija. Atvykau sumoketi gryzus is ligonines, nes jusu nurodytas terminas iki 4d. Bet bankas dar tik bus atidarytas 9d. Kur sumoket?

Šiaulių bankas mini
2018-07-30
Ramute Mikelioniene apie
Šiaulių

Lankiausi Seimyniskiu fil. Bendravo vadybininke I.Povilaitiene. Be galo maloni nuosirdi, dalykiska labai man padejo,o as jau 80 m.

Šiaulių bankas mini
2018-06-17
Alina apie
Šiaulių

Šilutėje esantis Šiaulių banko bankomatas neveikia nuo š.m.birželio 15d. Priima kortele, bet neleidžia paspausti pasiimti pinigu, atrodo, kad neveikia visa klaviatura. Labai nepatogu ir sudaro nemažai problemų.

Šiaulių bankas mini
2018-06-06
Rima apie
Šiaulių

Malonus darbuotojų bendravimas ir patogus įvažiavimas su vaikučiais

2018-02-02
S.d. apie
Šiaulių

I si banka neimanoma prisiskambinti. Paskelbkite teisinga numeri Vilniuje.Kokie cia zaidimai vyksta?

2018-02-02
S.d. apie
Šiaulių

Koks yra tikras jusu tel. numeris. skambinant is vilniaus?

2017-12-29
Ele apie
Šiaulių

Klausimas : Prasome paaiskinti ar Siauliu banko Varenos skyriuje, galima sudaryti elektroniniu paslaugu teikimo sutarti ? Lauksime isaisknimo. Dekojame, Pagarbia, Ele Baskiene

2017-12-27
Gintas apie
Šiaulių

Kaip ir viskas sauniai. Net keista...:) Jokiu pretenziju nesugebu prisigalvoti. Hmmm.

2017-12-22
apie
Šiaulių

Pasidariau kad gaučiau SMS žinute kai atliekamos operacijos su pinigai. Taigi nuėmus pinigu arba aciskaičius už prekes SMS gauni tik kita diena, o jaigu aciskaitėt už prekes penktadieni tai SMS apie pinigu nuskaitima gausite tik po savaitgalio, pirmadieni. Geras bankas vagim kurie gali nusimti jusu visus pinigus, o jus apie tai sužinosite kai saskaita jau bus tuščia. Kreipiausi į banka dėl vėluojančiu SMS žinučiu tai jie sako kad operacija įvikdita tada kai gavau žinute nors aš pinigus ėmiau prieš diena. Skambinau daug kartu ir laiškus rašiau kad sprestu ta vėluojančiu žinučiu probleba, bet man vis acakydavo perduosim specelista gal tai gedimas, bet jau praėjo nemažai laiko, o situacija nesikeičia. Aš daug aciskaitau kortele todėl tie vėluojančios žinutės mane labai klaidina ir dažnai reikia sėstis prie kompiutėrio ir žiurėti už ka ir kas nuskaitė pinigus. Dar jie duoda bekontaktes korteles tai išvis apsurdas, vagis gali tuštinti jusu saskaita visa para kol jus gausit SMS kad kažkas aciskaitė su jusu kortele. Toks bankas ilgai negivuos siulau visiem bėkti iš jo kol nevėlu.

2017-07-03
Jonas apie
Šiaulių

LAUKEME JUSU ATSAKYMO,SU MALONUMU LAUKEM.

PAAISKINKITE KODEL NUEEMET KORTELES PINIGU.100EUR, PRASAU MUMS SITA SITUACIJA ISAISKINTI IR ,KAD MES SUPRASTUMEM DELKO ,IR KAIP, ACIU LAUKEME JUSU PAAISKINIMO.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų