Šiauliu Banko SMS pranešimai tik kitą dieną

2017-12-22

Pasidariau kad gaučiau SMS žinute kai atliekamos operacijos su pinigai. Taigi nuėmus pinigu arba aciskaičius už prekes SMS gauni tik kita diena, o jaigu aciskaitėt už prekes penktadieni tai SMS apie pinigu nuskaitima gausite tik po savaitgalio, pirmadieni. Geras bankas vagim kurie gali nusimti jusu visus pinigus, o jus apie tai sužinosite kai saskaita jau bus tuščia. Kreipiausi į banka dėl vėluojančiu SMS žinučiu tai jie sako kad operacija įvikdita tada kai gavau žinute nors aš pinigus ėmiau prieš diena. Skambinau daug kartu ir laiškus rašiau kad sprestu ta vėluojančiu žinučiu probleba, bet man vis acakydavo perduosim specelista gal tai gedimas, bet jau praėjo nemažai laiko, o situacija nesikeičia. Aš daug aciskaitau kortele todėl tie vėluojančios žinutės mane labai klaidina ir dažnai reikia sėstis prie kompiutėrio ir žiurėti už ka ir kas nuskaitė pinigus. Dar jie duoda bekontaktes korteles tai išvis apsurdas, vagis gali tuštinti jusu saskaita visa para kol jus gausit SMS kad kažkas aciskaitė su jusu kortele. Toks bankas ilgai negivuos siulau visiem bėkti iš jo kol nevėlu.


(Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Šiaulių.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų