Panevėžio "Šiaulių Banko" filialo darbuotojai: "nekelkit bangų"

2023-09-08

Sveiki, noriu pasiteirauti ar tai yra normalu banko veikloje. Rašau apie Panevėžio "Šiaulių Banko" filialą. Atvykus pralaukiau apie valandą, nei vienas iš prieš mane buvusių šešių žmonių nebuvo aptarnautas. Toliau belaukiant pasipylė iš kabinėtų banko darbuotojai. Paklausus kaip čia Jus tikriausiai einate pietauti, taip pavalgyti reikia. Išgirdus repliką "nekelkit bangų", išėjau iš banko. Daugiau nei aš nei mano kolegos nei partneriai šiuo banku tikrai nebesinaudosim. Ant durų pietų laikas nenurodytas. Taip pavalgyti reikia, bet kažkokia nors elementari tvarka turėtų būti. Ar kas manote kitaip? Su Pagarba Gintaras

Rašau apie Panevėžio Šiaulių Banko filialą
Rašau apie Panevėžio Šiaulių Banko filialą

Gintaras (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Šiaulių.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų