Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Citadele mini
2018-06-01
Eglė apie
Citadele

Laba diena, negaliu prisiskambinti į Citadele banką nurodytu numeriu, pabandžiau ir per 118 tiesioginį sujungimą. Neveikia ir kortelės blokavimas " spauskite vienetą" jau 20 min žada atsiliepti "Netrukus atsiliepsime"

Swedbank mini
2018-05-31
Rima apie
Swedbank

Laba diena, esu nepatenkinta Swedbanko Kaune "Savas" padaliniu, pries dvi savaites kreipemes del lesu paveldejimo(mirusi mama Ona Simaviciene 2016m.) mums pasake, kad lesos bus pervestos po savaites, bet siandien jau dvi savaites! Kaip galima sitaip meluot ir neatsakingai ziuret. Prasau tiksliai informuoti kada bus pervestos lesos, o ne "atsisaudyti", kad daug turime darbo...

SEB mini
2018-05-29
apie
SEB

Kelkite darbuotojų bendravimo kvalifikaciją. Šiuo metu didžiausia problema

Luminor mini
2018-05-17
Anoniminis apie
Luminor

Laba diena, kreipiausi į banką dėl paskolos. Buvau sutarusi laiką ir jau turėjau perkamo turto vertinimą. Tačiau nuvykusi į banką, darbuotoja bandė atklabėti pildyti paraišką, nes ji jau paskaičiavo maržą ir ji nesikeis jei paraišką užpildytumėm. Jos teigimu, kam žmonėms dirbti analizuoti mano duomenis be reikalo. Bandžiau 10 min. įtikinti, kad noriu palygint didžiausių bankų pasiūlymus ir tik tada priimti sprendimą. Turėjau pasiaiškinti iš kur gausiu pinigų būsto įsirengimui ir kiek planuoju įrengimui pasilikti, nors būstas 100 proc. baigtumas. Jaučiau didelį spaudimą, kol galiausiai užpildėme paraišką.

SEB mini
2018-05-16
Laima Kulvietienė apie
SEB

Jau daugiau kaip prieš pora savaičių telefonu iš namų kreipiausi jūsų tel. 3702682800 dėl mano kreditinės pasibaigusio galiojimo laiko pratęsimo. Jūsų darbuotoja maloniai man paaiškino , jog man kortelės į banko skyrių nebūtina ateiti , nes ji bus persiųsta mano adresu į namus . Iki šiol kortelės nesulaukiau. Į kortelės sąskaitą ateina ir mano gaunama pensija , todėl man ji tikrai labai svarbi. Prisiskambinti į banką nepavyksta , todėl prašau man pranešti , ar man dar laukti kortelės paštu , ar pačiai atvykti į banko skyrių. Pagarbiai , Laima Kulvietienė

2018-05-16
Nerijus Ricardas Ziedas apie
SEB

Ne galiu susisiekti su seb utenos filialu tiesiogai, o vilniaus telefonas visad uzimtas. Praradau kodų generatoriu ir negaliu prieiti prie savo saskaitos Mano adresas: 90766 Fuerth, Bodenbacher Str. 26. Vokietija.

2018-05-11
Aušra apie
SEB

Sveiki, ar pas jus grynina grynais pinigais?

2018-05-09
Diana apie
SEB

Banko konsultantė Greta, kurios nr 37061652971 ne kartą skambino dėl susitikimo. Pagaliau suderinus datą ir laiką (05.09 15:30), nuvykau nurodytu adresu ( Nemuno g 3, Kaunas). Deja, minėtoji konsultantė i susitikimą nesiteikė ateiti, banke dirbusiai info centro darbuotojai i skambučius neatsakė. Pagarbos klientui nerasta... Laiką atsakingai planuotis reiktų išmokti...

2018-05-05
Mindaugas apie
SEB

Galetu dirbti is sestadieni bent iki 14h klaipedoje esantis banko skyrius

2018-04-25
Zita apie
Swedbank

Labai blogi atsiliepimai, net sąskaitos negaliu užsidaryti. Norėjau užsiregistruoti, bet sąskaitos uždarymui, pasirodo, reikia laukti bendroje eilėje. Malonėkite paaiškinti, kaip dirbančiam žmogui patekti pas jus, jūs gi nedirbate poilsio dienomis ?!! Gyvenu pačioj "glūdumoj" - Kupiškio rajono kaime.

2018-04-20
Jūratė apie
Swedbank

Laba diena, Jums rašo Metelių regioninio parko direkcijos ( įm. kodas 293371090) vyr. specialistė Jūratė Buinickienė. Įmonės informacijoje nepavyko nustatyti kokį mokėjimo planą už banko paslaugas esame pasirinkę. Puikiai prisimenu, kad su direktoriumi buvome kalbėję apie planą 7 ( mėnesinis mokestis 7 eur ir 10 pavedimų nemokamai). Prisiskambinti į banką nepavyksta. Noriu sužinoti ar būtent pagal tokį planą mokame , nes išlaidos už banko paslaugas yra vienos didžiausių tarp Lietuvos regioninių parkų.

2018-04-16
Grazina apie
SEB

Laba diena. Siandien, tai yra balandzio 26d, Siauliu SEB banke pralaukiau 2val. Reikejo, kad atsisviestu draudimo sutarti, bet ir tai nepavyko. Kiekvienam laikas yra brangus. Ar nebutu galima ispresti tokios menkos problemos, kad tokius klientus aptarnautu vadybininkas, ar butu tiesiog atskiras langelis.

2018-04-13
Zigmas Burksaitis apie
Swedbank

Labas, Aš nusiunčiau giminės Toronto Dominion Bank TD money order, Garantuotą čekį. Kodel Swedbank nepriėmė čekį padėti į gavėjo sąskaita ? Siusdavome mūsų personal čekius giminės ir nebūdavo jokių bėdų gauti pinigus. Nevisi giminės gyvena miestuose. Dabar į Lietuva giminės iš užsienio negalės siūsti valiutą. Atrodo Lietuvos bankai dar dirba moderniškai. Senukai nežino Lietuvo kokias informacijas nusiūsti giminės į užsienį. Atrodo daugiau negalėsime siūsti pinigus į Lietuva.

2018-04-12
Privatus asmuo apie
Swedbank

Nepatikimas bankas nes visus duomenys kontaktus apie privatu zmogu isdalyja treciom o gal dar ketvirtom salim,jie neskaito istatymu apie zmogaus privatuma kad draudziama be perspejima,privataus gyventojo sutikimo dalinti treciom salim duomenys naudotis nuosavybe.Mes gyventojai netam kad inestus santaupas i si banka isvaistitu musu santaupas treciom salim.Sis bankas turi pasikeisti pavadinima pavz,tarpinis bankas ,,Tarpbank,, ir bankai netam ira kad svaistitu privatu turta i kaire desine o kad saugotu gyventojo santaupas ustai zmones moka pinigus uz ju darba o jie ka daro? Mano bankas pavadinimu ,,KOJYNEBANK,, 99 procentu patikimesne.

2018-04-12
Jolanta apie
Swedbank

Labai lėtai aptarnauja. Per 1 val. aptarnavo tik 8 numeriukus. iki mano numeriuko buvo likę dar 8. Tai jau pabijojau ilgiau laukti, nes negali tiek ilgai laukti, visi juk dirbame. Informacijoje 15 min nebuvo darbuotojo, neįmanoma nieko paklausti, sužinoti. Darbuotojai vaikšto atsipūtę, jeigu nenori darbuotis, tai nors nevaikščiotų taip akivaizdžiai.

2018-04-12
Vytautas Broniukaitis apie
SEB

Reikia pervesti pinigus nuo MasterCard uz prekes i ebay, keleta prekiu pavedimus prieme, o uz dvi prekes pevedimu nepriima ir ateina anglu kalba tekstas:"Mes negalime apdoroti jūsų mokėjimo. Pasirinkite kitą mokėjimo metodą arba patikrinkite mokėjimo informaciją."Visi veksmai buvo atliekami tokie patys.

2018-04-10
apie
SEB

Esu labai nusivylusi banko aptarnavimu telefonu. Nuo pačio ryto skambinu į aptarnavimo centrą, niekas nesiteikia atsiliepti. Švaistomi mano pinigai, kai paskambinus liepiama prisijungti prie kodų kortelės, jau praeina kelios minutės, tada pasakoma, kad visi vadybininkai yra užimti. Užsisakius vadybininko perskambinimo paslaugą, ją gaunu, žinoma, tačiau atsiliepus vėl pasakoma, kad visi vadybininkai yra užimti ir skambinti kitą dieną. Dabar yr 8 valanda vakaro, o dar dabar neteko pasikalbėti su vadybininku dėl problemos, kurią išspręsti privalau skubiai, bet į patį banką nueiti galimybės neturiu. Atsisakysiu šio banko paslaugų iškart tada, kai galėsiu.

2018-04-10
Gintautas apie
Swedbank

Norejau pasiimti pin generatoriu. prastovejau 2 valandas ir isejau. Zmoniu daug, ne visi pensininkai ir turi tiek laiko stoveti eilese. Isankstines registracijos nera, uzsiregistruotum, ateitum sutartam laikui ir viskas butu saunu. Spreskit sita klausima!

2018-04-06
ilona apie
Luminor

as Ilona Ignatowicz esu jusu banko kliente. bukite malonus pasakykite ka man daryti? Nesinaudoju kolkas banku per interneta. Gavau zinute sms kad turiu atnaujinti savo duomenys. Dabar laikinai gyvenu Lenkijoj-ka man daryti? ar negaleciau tai atlikti per interneta. lauksiu patarymo sirdyngas DEKUI

2018-04-05
Marius apie
Swedbank

Jūsų bankas išdavė kreditinę kortelę iš kurios galima isimti nedaugiau kaip 50 euro, o uz buta is korteles neimanoma atsiskaityti ! bankomatas visada rodo kad saskaita virsina leistina limita ! kas cia per dalykas jei saskaitoja pakankama pinigu ????

Puslapiai: 1234567... 24
3 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų