Lietuvos bankas

Lietuvos bankas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „Lietuvos bankas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

Lietuvos bankas mini
2018-06-11
Neringa apie
Lietuvos bankas

Laba diena. O šis bankas esantis Kaune, Maironio g. turi tik vieną darbuotoją

2018-01-02
Vilija Ratautienė apie
Lietuvos bankas

Nuoširdžiai dėkoju LB kauno skyriui už socialinį jautrumą: dirbant vaikų dienos centruose, stengiuosi ugdyti darbštumą, savarankiškumą, taip pat ir verslumą, nes dažniausiai vaikai pamaitinami, vežiojami į renginius ekskursijas ir , kaip ir šeimose, vaikai nemokomi dirbti, nes ir šeimos gyvena iš pašalpų ir t.t. Būdama tautodailininkė, stengiuosi gaminti su vaikais nebrangius, kokybiškus, funkcionalius gaminius, kad jų santykis tarp gaminimo kaštų ir kainos būtų adekvatus, kad atitiktų vaikų gebėjimus ir galimybes.. Pastebėjau, kad prieš šventes žmonėms buvo paprasčiau nupirkti dovaną, negu palaikyti mūsų iniciatyvą. Taigi įsigiję vdc lankančių vaikų pagamintus eglutės žaisliukus "užkabinote" vaikų ir jų mokytojos (mano) pasitikėjimo ir savivertės stygas - MES GALIME. AČIŪ JUMS IR SĖKMĖS DARBE IR VISOSE VEIKLOSE.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų