Dėkoju LB kauno skyriui už socialinį jautrumą

2018-01-02

Nuoširdžiai dėkoju LB kauno skyriui už socialinį jautrumą: dirbant vaikų dienos centruose, stengiuosi ugdyti darbštumą, savarankiškumą, taip pat ir verslumą, nes dažniausiai vaikai pamaitinami, vežiojami į renginius ekskursijas ir , kaip ir šeimose, vaikai nemokomi dirbti, nes ir šeimos gyvena iš pašalpų ir t.t. Būdama tautodailininkė, stengiuosi gaminti su vaikais nebrangius, kokybiškus, funkcionalius gaminius, kad jų santykis tarp gaminimo kaštų ir kainos būtų adekvatus, kad atitiktų vaikų gebėjimus ir galimybes.. Pastebėjau, kad prieš šventes žmonėms buvo paprasčiau nupirkti dovaną, negu palaikyti mūsų iniciatyvą. Taigi įsigiję vdc lankančių vaikų pagamintus eglutės žaisliukus "užkabinote" vaikų ir jų mokytojos (mano) pasitikėjimo ir savivertės stygas - MES GALIME. AČIŪ JUMS IR SĖKMĖS DARBE IR VISOSE VEIKLOSE.


Vilija Ratautienė (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Lietuvos bankas.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų