Jaučiau didelį spaudimą Luminor, kol galiausiai užpildėme paraišką

2018-05-17

Laba diena, kreipiausi į banką dėl paskolos. Buvau sutarusi laiką ir jau turėjau perkamo turto vertinimą. Tačiau nuvykusi į banką, darbuotoja bandė atklabėti pildyti paraišką, nes ji jau paskaičiavo maržą ir ji nesikeis jei paraišką užpildytumėm. Jos teigimu, kam žmonėms dirbti analizuoti mano duomenis be reikalo. Bandžiau 10 min. įtikinti, kad noriu palygint didžiausių bankų pasiūlymus ir tik tada priimti sprendimą. Turėjau pasiaiškinti iš kur gausiu pinigų būsto įsirengimui ir kiek planuoju įrengimui pasilikti, nors būstas 100 proc. baigtumas. Jaučiau didelį spaudimą, kol galiausiai užpildėme paraišką.

Luminor

Anoniminis (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Luminor.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų