Swedbank išdalina visus klientų duomenis trečioms ar ketvirtoms šalims

2018-04-12

Nepatikimas bankas nes visus duomenys kontaktus apie privatu zmogu isdalyja treciom o gal dar ketvirtom salim,jie neskaito istatymu apie zmogaus privatuma kad draudziama be perspejima,privataus gyventojo sutikimo dalinti treciom salim duomenys naudotis nuosavybe.Mes gyventojai netam kad inestus santaupas i si banka isvaistitu musu santaupas treciom salim.Sis bankas turi pasikeisti pavadinima pavz,tarpinis bankas ,,Tarpbank,, ir bankai netam ira kad svaistitu privatu turta i kaire desine o kad saugotu gyventojo santaupas ustai zmones moka pinigus uz ju darba o jie ka daro? Mano bankas pavadinimu ,,KOJYNEBANK,, 99 procentu patikimesne.


Privatus asmuo (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų