Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

SEB ir ISIC mini
2013-06-10
dovile apie
SEB

SEB banko klientės Dovilės parašė atsiliepimą:

Toks jausmas kad kiekviename mieste kiekvienas darbuotojas turi kitokia informacija del isic korteliu gaminimo. Butent todel pries eidama i banka gamintis korteles issiklausinejau internetiniame banko puslapyje ar isduodama kortele ketvirtakursiams ir kuriam laikui - gavau atsakyma kad tereikia galiojancio studento pazymejimo, daugiau niekas nesvarbu - isduodamas isic metams ir viskas.

Bet siandien banke valanda laukiau kol man galiausiai pasake, kad isduodama kortele tik tuomet, jei studento pazymejimas galioja dar metus! Siaubingai sugaistas mano laikas del nekompetetingu ir savo darbo neismananciu darbuotoju.

Swedbank skyrius mini
2013-06-06
oksana apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Oksana parašė atsiliepimą:

2013 06 06, 8 val ryto dirbo Swedbanke Trakų skyriuje tik 2 kasos, palaukėm 45 min ir paklausėm, kodėl taip mažai dirba darbuotojų, tada 8.30 min pradėjo dirbti ir 3 kasa bet mes labai skubėjome, tai daugiau kaip 45 minutes eilės laukti negalėjome, nuejome į DNBnord banką tai ten aptarnavo greitai 10 min bėgyje, priejo eilė. Labai gaila, kad Swedbanke tiek praradome laiko

SEB 1000 litų pastatas mini
2013-05-29
Vasiliauskas apie
SEB

SEB banko klientas Vasiliauskas parašė atsiliepimą:

SEB'as vel nuostabus, ir vel neveikia bankomatas 1000litu pastate, o vadybininke sako eikite per bankomata idekite.. KOKTU kaip taip galima sitepos.

Swedbank eilės mini
2013-05-22
grigorijus apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Grigorijus parašė atsiliepimą:

Eilės didžiausios, stovi po 3 val dėl kokio menkniekio, Panevežys Laisvės 18. Jokios pagarbos klientui.

SEB el. bankas mini
2013-05-15
Erika apie
SEB

SEB banko klientė Erika parašė atsiliepimą:

Kas čia per bankas, jei norint skubiai atsiblokuoti el. bankininkystę prisiskambinti neįmanoma?!
Gal tegul ieško daugiau darbuotojų!

Danske banko paskolos mini
2013-05-07
Aleksej apie
Danske

Danske banko klientas Aleksej parašė atsiliepimą:

Teikia tik melaginga informacija. Max. paskolos teikimo laikotarpis yra 25 metai, o ne žadėti 30 metų, nekompetitingi konsultantai nepaaiškino finansavimo sąligų ir pradinio įnašo sumos, užtikrindami kad 20% tikrai pakankama suma, nors blokiniai namai dengiami tik 60%. Tik patirti nuostoliai ir nusivilimai, bei prarastas laikas.

DNB el. bankas mini
2013-04-26
Ieva apie
DNB

DNB banko klientė Ieva parašė atsiliepimą:

Po malonaus jau aptureto ivykio su DnB banku, po dienos nudziugino dar vienas.

Prisijungus prie el. bankininkystes, pamaciau, kad is mano saskaitos likucio rezervuota 256lt suma.(ivardinta - mokesciai uz suteiktas pervedimu paslaugas). Iskart tapo keista uz kokias paslaugas galima moket tokius pinigus.

Pasiskambinus man buvo irodineta, kad gal keiciau valiuta, gal gaunu pinigus is uzsienio banku. Deja to nera buve! Tik vakare man buvo perskambinta ir tesiog pasakyta-atsiprasau, sistemos klaida:) Gerai, kad pasiziurejau el. bankininkystes israsus. Galejau tesiog nepastebeti pinigu nuplaukimo.

DNB sistema mini
2013-04-26
Ieva apie
DNB

DNB banko klientė Ieva parašė atsiliepimą:

Is antstoliu gavau spredima susimoketi 185lt i ju atsiskaitomaja saskaita. Tai padarius pirmadieni ir pranesus antstoliu kontorai, antradieni saskaitoje nebuvo ne tik pervestu pinigu, bet dar du kartus is atiskaitomosios ir vartojomosios saskaitos nuskaiciuota po 185lt.

Suprantu, kad gal atstoliai nepranese, kad atsiskaitymas padarytas, ir jie nuskaiciavo isieskoma suma, bet - ta suma juk viena karta reiktu nuskaiciuoti, o ne po karta nuo kiekvienos saskaitos:) Pakalbejus su atstoliu kontora, ir issiaiskinus, kad po 3 dienu tik gausiu grazinima, man buvo pasakyta, kad tik DNB klientai, turintys reikalu su antstoliais pastoviai susiduria su sia problema.

Kodel?- Nes jie pateikta isieskojimui suma nuraso is visu tame banke asmens turimu saskaitu:) jei turesite 3 tai is visu triju, 2-tai is 2, jei turesite viena-jums pasiseks:)

SEB bankas Kaune mini
2013-04-19
irma juodelytė apie
SEB

SEB banko klientė Irma Juodelytė parašė atsiliepimą:

Prieš kelias dienas kai tikrinau savo sąskaita bankomate mačiau joje pervestus 300 lt bet nieko nepaėmiau o kita dieną joje tebuvo likę 30 Lt kita jau tik 5 lt kaip taip gali būti?

Lietuvos banko kasos mini
2013-04-03
Rasa apie
Lietuvos bankas

Lietuvos banko lankytoja Rasa parašė atsiliepimą:

Patikai, Artūrai.

Swedbank skyrius, aptarnavimas mini
2013-04-03
Marija apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Marija parašė atsiliepimą:

Klaipėdoje Swedbanke, kuris randasi PC Studlendas - siaubingas aptarnavimas. Gyvenime daugiau ten neisiu. Banke pilna laukiančių klientų, o dirba tik 2 vištos, kurios aptarnauja 1 klientą po 20 minučių. Viena išvis sugebėjo aptarnauti žmogų be eilės, nes jis įšoko į kėdę prieš tai sakydamas oj panele, kokia Jūs graži, aš labai skubu, aptarnaukite be eilės...ir ji besišypsanti sutiko.

Su tuo klientu dirbo irgi ne mažiau kaip 20 minučių. Per tą laiką kokie 5 žmonės nesusislaukė savo eilės ir išėjo.

SEB požiūris mini
2013-03-04
Artur apie
SEB

SEB banko klientas Artur parašė atsiliepimą:

Pinigu pervedimas is Londono is "Barclays" banko issiustas vasario 25 gautas SEB banku vasario 26, buvo gautas su skandalu siandien kovo 4 su tardymu nuo ko, kokia valiuta ir kokie rysiai su siunteju ir t.t.

I klienta SEB banke ziuri kaip i gyvuli o ne zmogu, ir cia Klaipedoje SEB banke dirba 99% kurwu ir 1% tikru geru zmoniu, as jau senas SEB banko klientas bet po siandenos as linkiu SEB bankui greitos finansines mirties ir tiems 99% vilko bileta i darbo birza.

Po siandienos SEB banko paslaugomis nesinaudoju ir kitiems patariu nesinauduoti.

SEB čekiai mini
2013-02-28
Artur apie
SEB

SEB banko klientas Artur parašė atsiliepimą:

As jau senai naudojuosi SEB banko paslaugomis, paskutinius trejus metus banke atsitinka idomus dalykai, dideliu sumu valiutiniai cekiai ismokami po 2 menesius, bet pinigai pasiemami is kitu saliu banku ta pacia diena kai duodi ceki, klausimui "kaip ilgai laukt pinigu?" Atsakymas gaunamas toks "juos veza ant elniu".

Paskutini karta is Anglijos 25 vasario buvo issiusti pinigai i mano valiutine saskaita, bankas juos gavo vasario 26, tai patvirtino Anglijos bankas is kurio buvo issiusti pinigai, bet cia sako kad pinigu nera, tas pats su pinigu pervedimu per visa Lietuva.

Citadele baltas mini
2013-02-19
Jaroslavas apie
Citadele

Citadele banko klientas Jaroslavas parašė atsiliepimą:

Prie gelezinkelio stoties, Citadeles banke greitas, geras ir puikus aptarnavimas...

Swedbank Savas skyrius mini
2013-02-14
Diana apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Diana parašė atsiliepimą:

Ne pirma karta lankausi Savas parduotuveje esanciame swedbank padalinyje ir su kiekvienu kartu vis nusiviliu kai kuriu sio banko darbuotoju aptarnavimu. Ne tik kad nemaloniai sneka, bet paklaustos elementaraus klausimo, kuri tikrai turetu zinoti banke dirbantis zmogus, nesugeba atsakyti. Specialistemis tokiu tikrai is tolo nepavadinsi..

DNB Šarkuvos mini
2013-02-05
Laura apie
DNB

DNB banko klientė Laura parašė atsiliepimą:

Sveiki, Kaune, Sarkuvos 1g., esanciame padalinyje, norejau issikeisti valiuta. Pasirodo ta padaryti reikia laukti bendroje eileje, zinoma laukiau, bet savo darbo vietose sedejo 3 darbuotojos, o aptarnavo viena.

Svarbiausia, kad buvo zmoniu piko metas (tarp 17 ir 18val.), o as buvau su mazu vaiku (1m. amziaus). Kituose bankuose, jei budavau su vaiku, visuomet aptarnaudavo be eiles, net Maximoje yra atskira kasa tevams su mazyliais.

Swedbank iškaba mini
2013-01-30
Laima apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Laima parašė atsiliepimą:

Kodėl uždarė banko Kauno r. Aleksoto skyrių ir neinformavo klientų? Esu pensininkė ir turiu didelį nepatogumą.Ten mano šeima atlikdavo visas operacijas, eilės būdavo nemažos, bet arti mano gyvenamos vietos.

SEB požiūris mini
2013-01-25
STASYS apie
SEB

SEB banko klientas Stasys parašė atsiliepimą:

Nuejom su drauge i banka pasikonsultuoti del busto kredito pralaukem valanda laiko. Niekas nepaklause ar nepasake kad nera vadoves, o vadove pietavo virsuje kiek supratau nes atejo drauge ar kazkas pas ja. Ji nusileido prabrauke su savo kortele ir nuejo kartu prie aptarnaujancio kolektyvo. Mes laukem toliau, neiskentes paklausiau ar mus kas aptarnaus. Tada prieme iskart be eiles.

Nuejom, klausiu ar jus galit pakonsultuoti kredito kausimais. Sako ne, nes nera vadoves, o vadove su drauge ar pazystama salia prie kito konsultanto sedi. Mums pasiule tik kitai dienai ar telefonu pasiskambint. Per visa valanda laiko kuris mums yra svarbus, nes per pietus ir taip teistrukom.

Nusivyliau tokiu darbu nebenoriu i sita banka ne kojos kelti viskas cia buvo Palangoje SEB banke.

ACIU "UZ GERA" APTARNAVIMA. MANIAU, KAD KLIENTAS YRA PIRMOJE VIETOJE, BET TIK NE SEB BANKE PALANGOJE.

Swedbank klientai mini
2013-01-25
Arvydas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Arvydas parašė atsiliepimą:

ACIU ACIU ACIU DIEVUI pagaliau sendien nutrukiau santykius su niekam tikusiu banku, uz valiuta palukanu nera. norkes..ilga laika laikiau didele suma tik minusa turejau, keiciau ir visada praradau nors ir kursas buvo gerinamas. Visiem sekmes neikliukit i Swedbank.

P.S as DNB ir gaunu palukanas.

SEB skyrius mini
2013-01-23
Vacis apie
SEB

SEB banko klientas Vacis parašė atsiliepimą:

Anksciau laiko nutraukiau investicinio gyvybes draudimo sutarti. Banke buvo apskaiciuota sukauptu pinigu ismokejimo suma apie 10000lt. Pralaukiau daugiau kaip menesi kol gavau 7900lt!!!

Banko darbuotojas teige, kad negali man paaskinti is kur atsirado 10000lt suma!

Puslapiai: 1 ...17181920212223... 24
20 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų