SEB sugaišino laiką dėl neteisingos informacijos apie ISIC korteles

2013-06-10

SEB banko klientės Dovilės parašė atsiliepimą:

Toks jausmas kad kiekviename mieste kiekvienas darbuotojas turi kitokia informacija del isic korteliu gaminimo. Butent todel pries eidama i banka gamintis korteles issiklausinejau internetiniame banko puslapyje ar isduodama kortele ketvirtakursiams ir kuriam laikui - gavau atsakyma kad tereikia galiojancio studento pazymejimo, daugiau niekas nesvarbu - isduodamas isic metams ir viskas.

Bet siandien banke valanda laukiau kol man galiausiai pasake, kad isduodama kortele tik tuomet, jei studento pazymejimas galioja dar metus! Siaubingai sugaistas mano laikas del nekompetetingu ir savo darbo neismananciu darbuotoju.

SEB ir ISIC
SEB nekompetencija dėl ISIC kortelių (nuotr. Bankai.lt)

dovile (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų