Siaubingas aptarnavimas Swedbank PC Studlendas

2013-04-03

Swedbank banko klientė Marija parašė atsiliepimą:

Klaipėdoje Swedbanke, kuris randasi PC Studlendas - siaubingas aptarnavimas. Gyvenime daugiau ten neisiu. Banke pilna laukiančių klientų, o dirba tik 2 vištos, kurios aptarnauja 1 klientą po 20 minučių. Viena išvis sugebėjo aptarnauti žmogų be eilės, nes jis įšoko į kėdę prieš tai sakydamas oj panele, kokia Jūs graži, aš labai skubu, aptarnaukite be eilės...ir ji besišypsanti sutiko.

Su tuo klientu dirbo irgi ne mažiau kaip 20 minučių. Per tą laiką kokie 5 žmonės nesusislaukė savo eilės ir išėjo.

Swedbank skyrius, aptarnavimas
Pasibaisėjo Swedbank aptarnavimu PC Studenldas skyriuje (nuotr. Bankai.lt)

Marija (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Darius
Prieš 8 metus

oj kad vistos tai simta procentu isitikinau.daugiau ten niekada nevaziuosiu.viena karta nuvaziavau nes su kodu generatoriu nejo susidraugauti.tai pasake kad uzsiblokavau generatoriu ir reikia ji atsivezti,bet vaziuodamas namo uzsukau pasitikslinti i kita swedbanka.pasirodojokio generatoriaus neuzsiblokavau,tik paklause is kur tokia nesamone istraukiau.antra karta ejau aiskintis del rezrvuotu pinigu kreditinej korteleje,tai isvis jokio atsakymo negavau,tiesiog pasake jog nezino ka daryti,bande kazkur skambint,bet nekele ragelio.taip ir liko nieko nesuzojas,tad ir vel teko vaziuoti i kita banko filiala.daugiau ten nei kojos nekelsiu.bereikalingas laiko gaisinimas. keiskit darbuotojas

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų