SAVY

SAVY logotipas

SAVY tai jungtinio finansavimo paskolų platforma, kuri priklauso juridiniam asmeniui Bendras finansavimas, UAB. Įmonei vadovauja direktorius Vytautas Zabulis. SAVY tai jungtinio finansavimo paskolos su mažesnėmis palūkanomis besiskolinančiajam ir investuojančiajam didesne grąža į paskolas. Tai skolinimo principas, kai žmonės skolina žmonėms, kai skolinatės per SAVY, Jūsų paskolą finansuoja žmonės ir Jūs nesinaudojate bankų ar kitų kreditų bendrovių paslaugomis. Skirtingai nei bankuose, SAVY galite pasirinkti ne tik paskolos sumą ir terminą, bet ir mažesnes paskolos palūkanas. Patvirtintą paskolos paraišką finansuoja SAVY užsiregistravę žmonės. Ir pinigai yra pervedami į banko sąskaitą.

Kaip skolintis su SAVY?

SAVY galite gauti asmeninę paskolą įvairiausiems savo poreikiams.

Kai skolinatės iš SAVY, Jūsų paskolą finansuoja žmonės. Jūs nesinaudojate bankų ar kitų kreditų bendrovių paslaugomis, todėl turite galimybę gauti paskolą su itin mažomis palūkanomis – tik nuo 6 proc. paskolai su NT įkeitimu arba tik nuo 12proc. vartojimo paskolai. Kai Jūsų paraiška bus patvirtinta, paskolą finansuos SAVY užsiregistravę žmonės ir pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą.

Jūs visada būsite tikri dėl sąlygų ir mokesčių: kokio dydžio paskolą gausite ir kokia bus mėnesinė įmoka. Visada žinosite palūkanas ir kitus mokesčius be paslėptų sąlygų. Minimali paskolos suma - 150 Eur, maksimali - 15 000 Eur. Paskolą galite imti pasirinktam laikotarpiui nuo 6 iki 60 mėnesių.

Kaip investuoti su SAVY?

Norintys įdarbinti savo pinigus ir uždirbti didesnę grąžą gali tai saugiai padaryti internetu su SAVY.

SAVY investuotojai patys pasirenka kieno paskolą ir kokią jos dalį finansuoti: savo paskyroje matysite vis atsinaujinantį paskolų paraiškų sąrašą, į kurį patenka tik gero kredito reitingo ir užtikrintas pajamas gaunančių asmenų paraiškos. Paskolų grąžinimas vyksta kiekvieną mėnesį, todėl investuotojams jų uždirbtos palūkanos išmokamos reguliariomis mėnesinėmis įmokomis. Investuotojų pinigai yra visada saugūs, jie laikomi el. pinigų sąskaitoje PaySera paskyroje ir visada priklauso patiems investuotojams.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų