Moment Credit

Moment Credit logotipas

Greitųjų kreditų bendrovė Moment credit buvo įkurta 2007 metais. Bendrovę įkūrė dabartinis generalinis direktorius Viktoras Milkevičius su lietuviais kolegomis, kurie turėjo patirties kreditavimo srityje. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti klientams kreditus internetu ir pirmoji pasiūlė kreditus SMS žinute. Šiuo metu įmonė turi jau daugiau nei 160 tūkst. klientų ir paslaugas teikia internetu bei Moment credit aptarnavimo skyriuose.

Moment credit

Unikali Moment Credit sukurta programa leidžia klientui pačiam valdyti savo kredito sutartį. Klientas gali savo nuožiūra pratęsti kreditą, keisti įmokų skaičių, gauti papildomą paskolą, grąžinti kreditą anksčiau termino.

Moment Credit yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą, todėl Moment Credit veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Po Moment Credit veiklos patikrinimo 2012 m. Lietuvos bankas nenustatė jokių veiklos trūkumų, už kuriuos Moment Credit būtų skirtos sankcijos. Moment Credit laikosi visų įstatymų reikalavimų, o ypač gerbia vartotojų teises.

Moment Credit priklauso Lietuvos vartojimo kredito ir lizingo asociacijai (LVLKA), kuri vienija vienus didžiausių ne bankinio sektoriaus vartojimo kredito davėjus. Vienas pagrindinių asociacijos tikslų – įtvirtinti profesionalaus vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo standartus, kad finansų įmonės atsakingai teiktų finansines paslaugas. LVLKA taip pat yra Europos finansų asociacijas vienijančios organizacijos EUROFINAS nare.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų