Moment credit išdalino 2000 mokymosi krepšelių už daugiau nei 50 000 eurų

2015-06-27

Moment Credit žvelgia į ilgalaikę perspektyvą ir tiki, kad sėkmingas verslas privalo būti grindžiamas atsakomybe prieš visuomenę, aplinką ir darbuotojus. Todėl bendrovė ne tik atsakingai skolina, vysto verslą ir rūpinasi savo darbuotojais, bet ir siekia prisidėti prie bendruomenės raidos ir gerovės, skirdama dalį pelno švietimui ir remdama jautriausią visuomenės sluoksnį - vaikus.

Aktualiausias bendruomenių problemas Moment Credit sužinojo bendraudama su miestų savivaldybėmis. Kaip vieną opiausių klausimų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių miestų savivaldybių atstovai įvardijo ypač išaugusį socialiai remtinų šeimų skaičių. Kadangi šiuose miestuose veikia bendrovės skyriai, o ji siekia bent iš dalies prisidėti prie bendruomenių problemų sprendimo, mokslo metų pradžioje kelerius metus iš eilės Moment Credit rėmė sunkiai gyvenančių šeimų vaikus šiuose miestuose, dovanodama jiems būtiniausių mokyklinių reikmenų rinkinius.

Per visą paramos laikotarpį buvo išdalinta apie 2000 krepšelių moksleiviams už daugiau kaip 50 000 €. Krepšeliuose moksleivių laukė rašikliai, skaičiuotuvai, sąsiuviniai ir kiti būtiniausi daiktai pradedant naujus mokslo metus. Ne vienerius metu vykusiame projekte aktyviai dalyvavo ir patys Moment Credit darbuotojai, kurie tam skyrė savo laisvalaikį, noriai bendravo su vaikais, dalino moksleivių krepšelius.

„Mums svarbu bent šiek tiek prisidėti sprendžiant socialines bendruomenių problemas. Sunkiai gyvenančioms šeimoms ypač sunku išleisti vaikus į mokyklą. Labai norėtume, kad mūsų dovanojami sąsiuviniai, rašikliai, skaičiuotuvai ir kiti būtiniausi daiktai bei dėmesys paskatintų šiuos vaikus mokytis geriau ir jie turėtų galimybę visavertiškai siekti išsilavinimo kartu su savo bendraamžiais. Šie paramos projektai – pradžia darbų, kuriuos ketiname nuveikti“, – sakė Moment Credit generalinis direktorius Viktoras Milkevičius.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų