Vartojimo paskolos

Pateikiame mažiausias vartojimo paskolos palūkanas siūlančių bankų ir kredito unijų sąrašą. Atlikome vartojimo paskolų palūkanų dydžių analizę, kuria galite pasinaudot žemiau pateiktuose įrankiuose. Jeigu reikia paskolos būsto remontui, automobilio pirkimui, asmeninėms ar kitoms reikmėms, nepermokėkite už paskolą, skolinkitės tik už protingai mažas palūkanas. Žemiau atrinktos skolinimosi įstaigos yra patikimos ir siūlo patrauklias palūkanas, bet atkreipkite dėmesį, kad paskolos sąlygos keičiasi priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio bei Jūsų šeimos situacijos. Patariame kreiptis į kuo daugiau įstaigų, tokiu būdu susitikti su visais, palyginti sąlygas ir išsirinkti Jūsų situacijai mažiausias palūkanas siūlantį banką ar kredito uniją. Per mūsų sistemą užpildykite vartojimo paskolos paraišką pasirinkę Bankai.lt rekomenduojamus bankus ar unijas, bei neužilgo gauiste iš konkrečios įstaigos vartojimo paskolos pasiūlymą.
Užpildykite vartojimo paskolos paraišką ir pasirinkite iš kurių bankų ar unijų norite sulaukti pasiūlymų!
Lyginti pagal sumą ir laikotarpį
Bendras palyginimas
Populiariausių vartojimo paskolų sumų ir laikotarpių greitasis filtras
1000 € - 12 mėn.
3000 € - 24 mėn.
4000 € - 24 mėn.
5000 € - 36 mėn.
7000 € - 48 mėn.
10000 € - 60 mėn.
Detalusis filtras
Kokią sumą norite skolintis?
-
+
Kokiam laikotarpiui norite skolintis?
-
+
mėn.
Paskolos gavėjas neturi didelių įsiskolinimų
Gera/vidutinė kredito istorija
Pajamos pakankamos pagal ASN¹
Gauna nuolatines pajamas
Bankas, kredito unija
Paraiška
paskolai gauti
Pasiūlymas
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis
Metinės palūkanos
Palūkanos
BVKKMN
1

Skoliname su Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Jonavos rajonų ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 4,50%
iki 5,50%
nuo 6,15%
iki 11,80%
2

Paskolos išduodamos tik Kauno mieste/rajone gyvenantiems ar dirbantiems.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 7,00%
iki 7,00%
nuo 8,00%
iki 28,65%
3

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 7,50%
iki 20,00%
nuo 8,80%
iki 37,50%
4

Verta rinktis, nes nereikia įkeisti turto, o pinigus naudosi ten, kur tau atrodo svarbiausia. Skoliname visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,00%
iki 10,00%
nuo 11,16%
iki 17,74%
5

Iki 2016 m. gruodžio 31 d. taikome 50 proc. nuolaidą sutarties mokesčiui, jei pildote vartojimo kredito paraišką interneto banke ar atlyginimą pervedate į SEB banką.

nuo 3000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 36 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,90%
iki 10,90%
nuo 11,49%
iki 11,93%
6

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,00%
iki 12,00%
nuo 14,29%
iki 27,43%
7

Iki 10 000 Eur gali būti suteikiama interneto banke, sudarius sutartį pinigai iš karto pervedami į jūsų sąskaitą „Swedbank“.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 15,00%
iki 16,00%
nuo 16,20%
iki 35,40%
  Paaiškinimai:
 • Norint imti vartojimo paskolą, rekomenduojame rinktis šiuo metu žemiausias palūkanas siūlančius bankus arba kredito unijas;
 • Vartojimo paskolų lentelėje pateiktos vartojimo kreditus išduodančios bendrovės. Atrinkome populiariausias ir mažiausias palūkanas siūlančias kredito įstaigas;
 • Lentelėje yra pateikti duomenys, kuriuos viešai deklaruoja bankai ar kredito unijos, jie yra tik preliminarūs. Atkreipkite dėmesį, kad kreipiantis dėl vartojimo paskolos, palūkanos gali skirtis, kadangi kiekvienas asmuo su skirtinga asmenine situacija. Palūkanos pateikiamos tik orientacinės, bet stengtasi pateikti jas kuo tikslesnes;
 • Renkantis, kurią bendrovę pasirinkti, reikėtų atkreipti į du pagrindinius rodiklius BVKKMN ir Metinės palūkanos;
 • BVKKMN - bendra vartojimo kredito kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Šis rodiklis daugmaž tiksliai parodo visus viešai nedeklaruojamus mokesčius, kuriuos Jūs turėsite mokėti iš karto (sutarties, administravimo) ar vėliau vykdant/nevykdant sutarties sąlygas. Rekomenduojame rinktis bendrovę, kuri gali pasiūlyti mažiausią BVKKMN;
 • Metinės palūkanos - tai rodiklis, pagal kurį yra apskaičiuojama mėnesinė įmoka pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį, tačiau neįskaičiuojant jokių papildomų mokesčių. Todėl metinės palūkanos dažnai nurodomis žemos, tačiau visada reikia žiūrėti kokios papildomos paslaugos už kurias reikės mokėti įsiskaičiuos papildomai;
 • Paskolos paraiška - norėdami sutaupyti laiko ir gauti pasiūlymus iš kelių bendrovių vienu metu, siūlome užpildyti paraišką per Bankai.lt sistemą. Duomenys bus persiųsti atsakingiems pasirinktų kredito įstaigų vadybininkams;
 • ASN - atsakingojo skolinimo nuostatai. Atsakinguoju skolinimu laikoma tokia kredito įstaigų skolinimo veiklos plėtra, kai teikiant kreditus laikomasi tam tikrų nuostatų, sudarančių prielaidas tinkamai įvertinti kredito gavėjo mokumą ir užkertančių galimybę prisiimti pernelyg didelę kredito riziką.
 • Atkreipkite dėmesį, kad Bankai.lt neišduoda paskolų, mūsų tikslas yra parodyti Jums, kad yra būdų pasiskolinti ir pigiau, o ne už milžiniškas palūkanas;
 • Norime Jūsų paprašyti, kad jeigu pamatėte netikslumų mūsų pateiktuose duomenyse, padėtumėte mums ir pasidalintumėte. Tokiu būdu turėsime aktualią informaciją.
Klausimai ir atsakymai
Renata
Prieš 5 dienas

Laba diena. Įmonės savininkas iš savęs kaip iš fizinio asmens pasiskolino pinigų įmonės reikmėms. Kiokios galimos paskolos palūkanos gali būti paskolos grąžinimo grafikui paskaičiuoti, jei paskola gauta š.m. lapkričio mėn.? Niekur nerandu informacijos, kuria galėčiau pagrįsti palūkanų dydį.

Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Karolina
Prieš 12 dienų

Sveiki, dirbu pagal invidualią veiklą beveik du metus. Praėjusių metų deklaracijoje buvo nulis, visi pinigai pas mane grynaisiais į banko kortelę ateina tik našlaitės pašalpa 140€. Reikalinga paskola būsto remontui, ar yra galimybė ją gauti? Esu buto savininkė. Ačiū.

Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Donatas
Prieš 29 dienas

Laba diena . Turiu prastą kredito istoriją. Bet 3 metai tvarkausi šiuos reikalus mokėjimais nevėluodamas. Dirbu vairuotoju mėnesinis atlyginimas 2200e kas mėnesį, jau daugiau kaip 2 metai. Esu susituokęs. Dirbu vienas. Ar yra galimybė gauti vartojamą paskolą?

Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Regina
Prieš 3 mėnesius

Sveiki, aš esu įmonės savininkė, mano pajamos per mėn. yra apie 2000 į rankas, ar galiu gauti paskolą apyvartinėm lėšom, ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Regina, dėkui už klausimą. Kreipkitės tiesiogiai į bankus ir kredito unijas ir pasikonsultuokite. Įvertinus Jūsų įmonės situaciją bus priimtas sprendimas. Sėkmės!

Aurimas
Prieš 4 mėnesius

Sveiki, Ar galima gauti vartojimo paskolą dirbant Norvegijoje? Ačiū

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Aurimai, dėkui už klausimą. Reikia daugiau duomenų apie situaciją (suma, paskirtis, kredito istorija), įmanoma, bet ne visur, dažniau atsakymas bus neigiamas nei teigiamas Lietuvoje veikiančiuose bankuose ir unijose.

Dovile
Prieš 5 mėnesius

Ar galiu gauti kreditą 10000 € 60 m. laikotarpiui būsto pirkimui? Esu netekėjusi, turiu antrą pusę, jis prisidėtų prie grąžinimo. Atlyginimas mano 400€ į rankas. Kokios būtų mėnesinės įmokos.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 mėnesius

Dovile, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokias palūkanas gausite ir koks bus Jūsų vertinimas, priklausys ir įmokos dydis. Preliminari įmoka už būsto paskolą (bet ne vartojimo kreditą) ±20 metų laikotarpiui galėtų būti apie 50 eurų. Tačiau tik bankas įvertinęs situaciją galės pasakyti tikslias sąlygas. Vartojimo kredito su tokiu atlyginimu nemanau, kad gausite, dėl per mažo atlyginimo. Būsto paskola teoriškai įmanoma.

Aurimas
Prieš 4 mėnesius

Įmoka tikrai ne 40-50 eurų. 60 mėnesių vien be palūkanų po 167e gaunas per mėnesį. Autorei - Kreipkitės kartu su partneriu į bankus/unijas.

Romas
Prieš 5 mėnesius

Sveiki, Kreipiausi į keletą didžiųjų bankų vartojimo paskolos. Su vienu iš banku aptarėme priimtinas preliminarias sąlygas. Pasidomėjau apie galimą palūkanų normą, sutarties mokesčius ir bendras sąlygas. Kada vadybininkė atsiuntė galutinį pasiūlymą metinė palūkanų norma buvo 3% didesnė, o sutarties mokestis išaugo 50%. Ar bankas šioje vietoje nepiknaudžiauja ? Ačiū

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 mėnesius

Romai, dėkui už klausimą. Bankas yra komercinis, tad jų tikslas yra uždirbti. Gal ir piktnaudžiauja, tokie jau jie yra. Bet tikėtina, kad patikrinę Jūsų duomenis, perkamą būstą, pasikeitė vertinimas ir sąlygos. Sėkmės.

Lina
Prieš 5 mėnesius

Sveiki. Jei imu vartojimo paskolą sodui ir bankas prašo per mėn. laiko įregistruoti pirkinį ar užtektų tik preliminarios sutarties registrų centre. Pardavėjui iškilo bėdos dėl žmonos slaugos, tai tvarkomi dokumentai, nes žmona sunkiai vaikšto bei kalba.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 mėnesius

Lina, dėkui už klausimą. Priklauso nuo banko lankstumo ir situacijos. Kalbėkitės ir derinkitės tiesiogiai su banko vadybininku. Esu tikras išspręsite problemą.

Elija
Prieš 6 mėnesius

Laba diena, noriu paklausti, turiu is greitųjų kreditų, vieną paskolą pasiėmiau, kai buvau neištekėjus, o mano draugas turi paskolą banke pirko nekilnojamą turtą, o šiuo metu ruošiamės vestuvėm, kai būsim jau vedę kažkas gali keistis dėl įmokų banke? Nes juk bankai bent jau imant paskolą jei esi ištekėjus paskaičiuoja pagal 2 asmenis, Ar niekas nesikeis kaip mokėjom, taip ir mokėsim ir lieka kiekvienam savo skola bankuose? Ačiū už atsakymą.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 5 mėnesius

Elija, dėkui už klausimą. Nesikeis, nes jis jau paėmęs paskolą savo vardu su tom sąlygom, kuriomis pasirašė sutartį. Nebent ateityje imtumėte naują paskolą kartu ir bus vertinami abiejų Jūsų duomenys. Greitųjų kreditų faktas gali įtakoti sąlygas, bet tai taip pat priklauso nuo individualaus vertinimo.

Del paskolos
Prieš 6 mėnesius

Laba diena, norėjau paklausti ar galiu gauti paskolą 1200€ jei atlyginimas 700eu į rankas, bet nesu išdirbęs 4mėn., tačiau dirbau pakeitęs kelias įmones nepraėjus nei mėnesio ?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 5 mėnesius

Sveiki, dėkui už klausimą. Kažkur turbūt sumas sumaišėte, patikslinkite. Tačiau norint gauti būsto paskolą yra privalomas 6 mėn. nepertraukiamas išdirbimo laikotarpis.

JI
Prieš 6 mėnesius

Ar kuris Lietuvos bankas suteikia vartojamąjį kreditą, dirbančiam užsienyje, jau daugelį metų su neterminuota darbo sutartim. Be to kas savaitę siunčiame nuo atlyginimo santaupas į savo Lietuvišką sąskaitą po nemažą sumą, iš kurių ir atidavinėtume skolą. Tiesiog užtrunka laiko, kol dabar reikalinga suma susikaups iš mūsų siunčiamų taupymui pinigų.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 6 mėnesius

Dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti individualiai situaciją, tačiau nemanau, kad suteiks. Kai negyvenate Lietuvoje ir neturite jokių čia įsipareigojimų, bankams gali tekti gaudyti vėją laukuose.

Artūras
Prieš 7 mėnesius

Sveiki, norėjau paklausti neseniai ką tik įsidarbinau. Ar galėčiau gauti paskolos automobilį isigyti, jo vertė 3000, o atlyginimas mano 550 eur.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Artūrai, dėkui už klausimą. Manau reikėtų palaukti bent 6 mėn. kol išdirbsite vienoje darbovietėje ir tik tada galvoti apie vartojimo paskolą. Individualiais atvejais bankai ar unijos suteikia paskolas, bet kiekvienu atveju vertinama Jūsų finansinės galimybės mokėti paskolą stabiliai visą sutarties laikotarpį.

Tomas
Prieš 8 mėnesius

Laba diena, Būdamas jaunesnis dažnai persivesdavau pinigų į internetinių lažybų bendrovių saskaitas, tą padariau ir visai neseniai po ilgesnio laiko. Tuomet kilo mintis ar bankai stebi kur pervedami pinigai ir ar tai kažką įtakoja bankui vertinant tavo mokumą norint pasiimti būsto/vartojimo paskolą. Dėl to įdomumo dėlei norint pažiūrėti ką atsakys bankas užpildžiau paraišką Swedbank (nes juo naudojuosi) dėl 1000eur vartojimo paskolos 6 mėnesiams ir mano svarstymai pasitvirtino, paskambinus iš banko pasakė, kad banko netenkina, jog jūs statote pinigus lažybų bendrovėse ir jeigu nesinaudosite jų paslaugomis 4-6mėn galite pabandyti pildyti paraišką vėl. Taigi norėjau paklausti ar į tai atsižvelgia ir kiti bankai ir po kiek laiko į tai neatsižvelgs išviso, nes žvelgiant į 2-4 metų ateitį norėčiau pasiimti paskolą būstui. Dėkui už atsakymą

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 8 mėnesius

Tomai, dėkui už klausimą. Lažybose dalyvaujantis asmuo patenka į tam tikrą didesnę rizikos grupę. Manau, kad vertinimas priklausys nuo banko, o taip pat bus svarbu ir Jūsų darbinės pajamos. Nemanau, kad visur sulauksite neigiamo atsakymo. Pasiteiraukite ir kitur. Nebent pajamos iš lažybų yra Jūsų pagrindinės, tuomet manau, kad bankams tai bus nepriimtina.

Tomas
Prieš 8 mėnesius

Taip ir yra, iš kito banko sulaukiau pasiūlymo ( net ir 4 kartus didesnei paskolai), tik labai nuliūdo kai pasakiau, kad užklausą išsiunčiau smalsumo sumetimai :)

Raimonda
Prieš 8 mėnesius

Laba diena, norėčiau gauti vartotojišką paskolą 4000 eurų, 48 mėn., aš dirbu pagal individualios veiklos pažymą prekyboje. Mano mėn. uždarbis 350 euru į rankas. Dirbu šį darbą 6 metus, man 53 metai, ar gaučiau paskolą?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 8 mėnesius

Raimonda, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio vartojimo paskolą. Tačiau Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į bankus ar kredito unijas sužinoti savo galimybes.

Justas
Prieš 8 mėnesius

Laba diena. Norėjau paklausti, gal žinote ar bankai galėtų suteikti vartojamą paskolą ilgesniam laikotarpiui negu 5 metai, pvz. 8m?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 8 mėnesius

Justai, dėkui už klausimą. Visuose bankuose, vartojimo paskolos maksimalus terminas yra 5 metai. Manau, kad jeigu bus realūs ir pagrindžiantys argumentai dėl ko reikia pratęsti paskolos terminą (pvz. verslas), tikėtina, kad bus galimybė. Bet iš esmės tai jau bus nebe vartojimo paskola, o kažkam. Įprastos vartojimo paskolos išduodamos iki 5 metų. Reikėtų individualiai kalbėtis su bankais ir tartis, galbūt pavyks. Žinoma, taip pat Jūsų finansinė būklė turi būti nepriekaištinga.

Renata
Prieš 8 mėnesius

Laba diena, norėčiau paklausti kokios yra galimybės gauti vartojimo kreditą laikinai nedirbančiam slaugant neįgalų vaikutį. Jei per mėnesį gaunamos pajamos iš neįgalumo yra 529 eurų?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 8 mėnesius

Renata, dėkui už klausimą. Priklauso nuo to į kurį banką ar kredito uniją kreipsitės. Taip pat priklausys nuo kredito istorijos. Apskritai, kol nesusirasite darbo nerekomenduoju skolintis, nors ir duotų paskolą. Jeigu negaunate papildomų pajamų - geriau sumažinkite savo poreikius. Pajamos iš neįgalumo galėtų būti įskaičiuojamos, bet taip pat priklauso nuo neįgalumo ir tų pajamų pastovumo. Tačiau skolintis nepatariu tol, kol nepradėsite dirbti ir gauti papildomų pajamų.

Daiva
Prieš 9 mėnesius

Sveiki, su draugu norėtume pirkti būstą, esam nevedę, bet turim bendrą vaikutį ir jis atskaičius mokesčius į rankas gauna 640 algos. Ar galėtume gauti 13000 paskolą būstui įsigyti?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 9 mėnesius

Daiva, dėkui už klausimą. Pagal pateiktas pajamas gautumėte, tačiau reikia žiūrėti bendrą situaciją, vertinti būstą ir pan. Tai tiksliai galės atsakyti tik bankas. Kreipkitės į populiariausius bankus ir sužinokite sąlygas.

Jonas
Prieš 10 mėnesių

Sveiki, Ar pasiskolinus vartojamą kreditą būna nuostata, kad galima gražinti sumą anksčiau laiko be baudų ir palūkanų? Ar reikia dėl to atskirai susitarti? Ačiū

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 9 mėnesius

Jonai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to iš kur skolinatės, bet dažniausiu atveju galite grąžinti anksčiau laiko sumokėję sutarties keitimo mokestį, o jeigu sutartis leidžia padengti paskolą sumokėjus išankstinio grąžinimo mokestį. Priklausys nuo situacijos bei banko, unijos iš kur skolinsitės.

Karolina
Prieš 10 mėnesių

Sveiki. Norim pirkti būstą, kurio kaina 35000. Ar imant paskolą mes gautumėm tik 85 proc. būsto vertės sumą ar būsto kainos? Taip pat norime paklausti, ar yra tokios paskolos, pvz, skolinames 35000 nieko neužstatant, o laiduojant labai dideles pajamas gaunančiam asmeniui?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 9 mėnesius

Karolina, dėkui už klausimą. Gautumėte ne tik 85%, o daugiausiai 85% nuo būsto vertės paskolą. T.y. vertinant pajamas, būsto būklę galite gauti ir mažesnį finansavimą nei 85%, o maksimalus yra 85%. Skolinantis būstui Jūs privalėsite įkeisti perkamą būstą, kol neišsimokėsite paskolos, tol būstas priklausys bankui - nepriklausomai ar bus laiduotojas.

Irena
Prieš 10 mėnesių

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, ar tai, kad esu kito žmogaus paskolos laiduotoja, turėtų įtakos prireikus man pačiai vartojimo paskolos, nepaisant to, kad tas žmogus tvarkingai nepažeisdamas grafiko moka savo įmokas? Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 10 mėnesių

Irena, dėkui už klausimą. Taip, gali turėti įtakos.

Lina
Prieš 10 mėnesių

Sveiki. Planuojame imti vartojimo paskolą buto remontui su to pačio buto įkeitimo galimybe. Norėtume 18000 -19000€ 10-iai metų. Grynos šeimos pajamos 1280€ (ateityje dar turėtų didėti). Taip pat turime apie 3tūkst.€ paskolos automobiliui. Turime nepilnametį vaiką. Skaičiuoklės rodo, kad galime gauti. Tačiau banke minėjo, kad paskolos dydis tuo metu priklausys nuo buto vertės. Kiek domėjausi, pardavimų rinkoje tokių butų vertė nuo 20 iki 23 tūkst.€. Tai ar įmanoma mums gauti norimą paskolos dydį. Ačiū už atsakymą.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 10 mėnesių

Lina, dėkui už klausimą. Reikės, kad Jūsų butą įvertintų turto vertintojas ir tuomet bankai turėdami vertinimą galės pasakyti viską tiksliai. Viskas individualu, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Sėkmės!

Birutė
Prieš 11 mėnesių

Norėčiau paklausti, kaip suprasti įrašą: "ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams"?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 10 mėnesių

Birute, dėkui už klausimą. Sąsajos gali būti įvairios, mokslai, studijos, darbo sutartis, darbo/verslo ryšiai, turite NT, nuomojatės NT. Kažkokie sutartiniai ryšiai su tuo regionu.

Jonas
Prieš 1 metus

Tik aš nesuprantu reitingo, skolų nėra, vėlavimų niekada nebuvo,o reitingas vos ne žemiausias?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Jonai, dėkui už klausimą. Nors ir vėlavimų nebuvo, tačiau jeigu dažnai skolinotės arba skolos buvo iš greitųjų kreditų bendrovių - tai galėjo įtakoti reitingą. Taip pat yra daug įvairių dalykų, kurių galbūt nepamenate. O jeigu iš tiesų niekur nesiskolinote, tuomet imant paskolą nekils problemų nors ir rodo žemą reitingą.

Justas
Prieš 1 metus

Laba diena. Mes planuojam imti paskolą tvarkytis butui 10 000 eurų ir norime įsigyti automobilį kurio vertė apie 9000 eurų. Bet kaip suprantu bankai vienoje vietoje tokios paskolos neduoda kaip vartojamos, kuri yra max 10000. Ka tokiu atveju galima butu daryti?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos pakankamos, tuomet yra galimybė gauti ir 19 tūkst eurų. Kreipkitės į kredito unijas ir bankus pasitikrinti ar Jūsų situacija yra pakankama gauti norimo dydžio sumas. Tik kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis ir būtinai apsilankykite savo miesto kredito unijoje (čia būna palankios palūkanos). Jeigu paskolos negausite, tuomet patariu pakentėti ir taupyti savarankiškai arba susimažinti poreikius. Sėkmės!

Justas
Prieš 1 metus

Nu žiūrint internete tas preminalias skaičiuokles tai mums duotų kad ir 27000 eurų. O jei imant iš kredito unijos po to nebus problemų ten po 5 ar 7 metu imant paskola būstui įsigyti? Neakcentuoja bankai jų kaip tų greitųjų paskolų? Nes žiūrėjau, kad Kauno kredito unija gerom palūkanom duoda.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Bet koks skolinimasis, nesvarbu iš kur, o po to vėlavimas, kerta per reitingą. Kredito unija nėra kaip greitieji kreditai, bet vartojimo paskola tikrai neparodo Jūsų finansinio stabilumo. Jeigu galvojate ateityje imti būsto paskolą, tuomet nesvarbu ar imsite iš banko ar kredito unijos vartojimo paskolą, Jūsų kredito reitingui tai gali turėti neigiamos įtakos. Bet jeigu nevėluosite su įmokomis, esminės problemos nematau. Idealiausia iš viso nesiskolinti :)

O dėl Kauno kredito unijos, taip šiuo metu ten tikrai patrauklios palūkanos.

Gintaras
Prieš 1 metus

Ar refinansavimo paslaugas teikiate?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Gintarai, mes neteikiame paskolų, o konsultuojame. Jeigu norite refinansuoti savo paskolą, galite kreiptis į aukščiau išvardintus bankus ar kredito unijas.

Tomas
Prieš 1 metus

Dirbu vairuotoju su vilkiku Skandinavijoje, lietuviškoj įmonėje. Norėčiau atsidaryti savo įmonę. Ar įmanoma gaut paskolą pirkt vilkikui ir verslo pradžiai. Apie 50 000. Dėkui.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo, tačiau naujam verslui, tol kol dar nėra ką užstatyti ir neaiškūs veiklos rezultatai, paskolos sunkiai išduodamos. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais ar kredito unijomis, tam kad įvertintų Jūsų galimybes ir verslo planą.

Konstantinas
Prieš 1 metus

Turiu didelius įsiskolinimus greitiesiams kreditams ir norėčiau juos refinansuoti. Visų kreditų suma yra 8000, mano atlyginimas yra 800 eurų ar įmanoma gauti refinansavimą?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Konstantinai, dėkui, kad kreipėtės. Tai labai dideli įsipareigojimai ir tai labai individualu ir reikia detalaus vertinimo bei gero Jūsų finansų plano. Jums reikia tiesiogiai bandyti kreiptis į bankus, unijas, o gal ir finansų konsultantus, kad padėtų išlipti iš šios sudėtingos situacijos. Sėkmės Jums.

Mantas
Prieš 1 metus

Jei dirbu Anglijoje ir mano darbo sutartis "contract for services" t.y kiek noriu, tiek dirbu, ar bankas man duotų paskolą? Ačiū už atsakymus.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Mantai, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio, stabilumo, profesijos ir individualaus vertinimo. Paskola įmanoma, tačiau turite atitikti visus rizikos vertinimo reikalavimus, kuriuos kelia bankai.

Nerijus Meilys
Prieš 1 metus

Norėčiau gauti paskolą 10.000 dėl būsto. Kiek reikės mokėt per mėnesį. Ar galiu gauti tokią sumą?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Nerijau, dėkui už klausimą. Ar galite gauti būsto paskolą, priklausys nuo Jūsų pajamų, bendro vertinimo ir perkamo turto. Įmoka taip pat bus paskaičiuota tik tuomet, kai bus žinomi Jūsų asmeniniai duomenys ir perkamas turtas. Mėnesinės įmokos dydis labai priklausys nuo to kuriam laikui imate paskolą bei kokį grąžinimo būdą pasirinksite. Preliminariai 25 metams imant 10 tūkst. eurų paskolą, įmoka būtų apie 40-50 eurų/mėn. Siūlau užpildyti paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite konkrečių pasiūlymų iš bankų ir unijų.

Irena
Prieš 1 metus

Norime 7000 paskolos gyvenu nesusituokus turime pastovius darbus atlyginimai svvyruoja nuo mpd iki 450

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Irena, dėkui už klausimą. Norint tiksliau įvertinti, reikia daugiau duomenų, tad užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir siūlomos kredito unijos bei bankai susisieks su Jumis tiesiogiai įvertinę Jūsų situaciją.

Arunas
Prieš 1 metus

Dirbu Olandijoje, parvežiau visus dokumentus, kad dirbu legaliai, bet bankas neduoda paskolos.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Arūnai, kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis. Taip pat pamėginkite unijose, nes kaip matote, jose geresnės vartojimo paskolų sąlygos. Sėkmės!

Asta
Prieš 1 metus

Dirbu Lietuvoje, atlyginimas minimumas, ar galėčiau gauti paskolą 4000?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Asta, dėkui už klausimą. Jūsų atlyginimas yra per mažas gauti tokio dydžio vartojimo paskolą. Tačiau pabandykite užpildyti paraišką Bankai.lt portale ir sulauksite konkretesnių pasiūlymų kaip ir kas įmanoma.

Danguole
Prieš 1 metus

Aš dirbu valdiškam darbe, vyras dirba su verslo liudijimu, ar galim gauti paskolą? Vyro pajamos nuo 1100-1500e, mano 350e. Dirbam ir gyvenam Lietuvoje. Paskolos norėtume 5 metam nuo 8000 iki 10000e. Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Danguole, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad Jūsų šeimos pajamos yra pakankamos gauti paskolai. Užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš bankų ir kredito unijų.

Juozas
Prieš 1 metus

Norime pasiskolinti 7000 eurų. Žmona dirba Lietuvoje, bet jos pajamos tik apie 400 eurų. Pagrindinės šeimos pajamos yra mano atlyginimas apie 2000 eurų, bet as dirbu Norvegų kompanijoje, tad mano pajamų nemato bankai. Kur tokiu atveju kreiptis dėl kredito. Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Juozai, dėkui už klausimą. Manau, kad šioje situacijoje yra sunkiai, bet įmanoma paskola, tačiau priklausys ir nuo Jūsų veiklos užsienyje, kredito istorijos ir pajamų pagrįstumo. Galbūt teks mažinti kredito sumą, o gal po individualaus vertinimo Jums bus išduota paskola. Priklausomai nuo miesto kuriame gyvenate yra neblogų bankų ir kredito unijų pasiūlymų. Siūlau užpildyti vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukti konkrečių pasiūlymų.

Gintarė
Prieš 1 metus

Norime pasiskolinti apie 5000 EUR, šiek tiek trūksta vaikams mokyklai paruošti, šiek tiek norime atsinaujinti būstą. Su vyru dirbame normalius darbus, bendrai uždirbame apie 1100 EUR. Kur ir kuriam laikotarpiui patartumėte skolintis?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 metus

Gintare, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate reikėtų pasirinkti ir kreditavimo įstaigą. Šiuo metu kredito unijos siūlo itin palankias palūkanas. Bankų ir unijų siūlančių mažas palūkanas nėra daug, tad rinkitės iš kelių, užpildykite paraišką ir sulaukite pasiūlymų. Laikotarpis, kuriam skolintis yra individualus ir priklauso nuo Jūsų poreikių - žinoma geriau iš vis nesiskolinti arba skolintis kuo trumpesniam laikotarpiui, bet reikia žiūrėti į galimybes. Manau Jūsų atveju optimalus paskolos laikotarpis būtų 3 metai, mokant kas mėnesį ±160 EUR/mėn.

Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Nemokamos konsultacijos
Konsultacijos
 • Būsto paskolų konsultacijos
 • Indėlių konsultacijos
 • Bankų mokėjimo kortelių konsultacijos
 • Valiutų konsultacijos
 • Bankų adresų konsultacijos
Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą. Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2017 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų