Vartojimo paskolos

Pateikiame mažiausias vartojimo paskolos palūkanas siūlančių bankų ir kredito unijų sąrašą. Atlikome vartojimo paskolų palūkanų dydžių analizę, kuria galite pasinaudot žemiau pateiktuose įrankiuose. Jeigu reikia paskolos būsto remontui, automobilio pirkimui, asmeninėms ar kitoms reikmėms, nepermokėkite už paskolą, skolinkitės tik už protingai mažas palūkanas. Žemiau atrinktos skolinimosi įstaigos yra patikimos ir siūlo patrauklias palūkanas, bet atkreipkite dėmesį, kad paskolos sąlygos keičiasi priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio bei Jūsų šeimos situacijos. Patariame kreiptis į kuo daugiau įstaigų, tokiu būdu susitikti su visais, palyginti sąlygas ir išsirinkti Jūsų situacijai mažiausias palūkanas siūlantį banką ar kredito uniją. Per mūsų sistemą užpildykite vartojimo paskolos paraišką pasirinkę Bankai.lt rekomenduojamus bankus ar unijas, bei neužilgo gauiste iš konkrečios įstaigos vartojimo paskolos pasiūlymą.
Vartojimo paskolos
Užpildykite vartojimo paskolos paraišką ir pasirinkite iš kurių bankų ar unijų norite sulaukti pasiūlymų!
Lyginti pagal sumą ir laikotarpį
Bendras palyginimas
Populiariausių vartojimo paskolų sumų ir laikotarpių greitasis filtras
1000 € - 12 mėn.
3000 € - 24 mėn.
4000 € - 24 mėn.
5000 € - 36 mėn.
7000 € - 48 mėn.
10000 € - 60 mėn.
Detalusis filtras
Kokią sumą norite skolintis?
-
+
Kokiam laikotarpiui norite skolintis?
-
+
mėn.
Paskolos gavėjas neturi didelių įsiskolinimų
Gera/vidutinė kredito istorija
Pajamos pakankamos pagal ASN¹
Gauna nuolatines pajamas
Bankas, kredito unija
Paraiška
paskolai gauti
Pasiūlymas
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis
Metinės palūkanos
Palūkanos
BVKKMN
1

Kauno m., Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Jonavos raj. ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 6,50%
iki 6,50%
nuo 6,70%
iki 8,40%
2

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 8,50%
iki 20,50%
nuo 10,46%
iki 49,43%
3

Šiaulių banko vartojimo kreditas - patogus būdas pasiskolinti buto remontui, atostogoms, automobiliui ar kitoms reikmėms. Skolina visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,50%
iki 10,50%
nuo 11,44%
iki 18,32%
4

Norint gauti vartojimo kreditą, turto įkeisti nereikia. SEB suteikia paskolas visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,00%
iki 12,00%
nuo 13,20%
iki 13,20%
5

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,00%
iki 12,00%
nuo 14,29%
iki 27,43%
6

Verta rinktis, nes nereikia įkeisti turto, o pinigus naudosi ten, kur tau atrodo svarbiausia. Luminor skolina visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,50%
iki 15,50%
nuo 13,95%
iki 27,06%
7

Iki 10 000 Eur gali būti suteikiama interneto banke, sudarius sutartį pinigai iš karto pervedami į jūsų sąskaitą „Swedbank“.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 15,00%
iki 16,00%
nuo 16,20%
iki 35,40%
  Paaiškinimai:
 • Norint imti vartojimo paskolą, rekomenduojame rinktis šiuo metu žemiausias palūkanas siūlančius bankus arba kredito unijas;
 • Vartojimo paskolų lentelėje pateiktos vartojimo kreditus išduodančios bendrovės. Atrinkome populiariausias ir mažiausias palūkanas siūlančias kredito įstaigas;
 • Lentelėje yra pateikti duomenys, kuriuos viešai deklaruoja bankai ar kredito unijos, jie yra tik preliminarūs. Atkreipkite dėmesį, kad kreipiantis dėl vartojimo paskolos, palūkanos gali skirtis, kadangi kiekvienas asmuo su skirtinga asmenine situacija. Palūkanos pateikiamos tik orientacinės, bet stengtasi pateikti jas kuo tikslesnes;
 • Renkantis, kurią bendrovę pasirinkti, reikėtų atkreipti į du pagrindinius rodiklius BVKKMN ir Metinės palūkanos;
 • BVKKMN - bendra vartojimo kredito kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Šis rodiklis daugmaž tiksliai parodo visus viešai nedeklaruojamus mokesčius, kuriuos Jūs turėsite mokėti iš karto (sutarties, administravimo) ar vėliau vykdant/nevykdant sutarties sąlygas. Rekomenduojame rinktis bendrovę, kuri gali pasiūlyti mažiausią BVKKMN;
 • Metinės palūkanos - tai rodiklis, pagal kurį yra apskaičiuojama mėnesinė įmoka pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį, tačiau neįskaičiuojant jokių papildomų mokesčių. Todėl metinės palūkanos dažnai nurodomis žemos, tačiau visada reikia žiūrėti kokios papildomos paslaugos už kurias reikės mokėti įsiskaičiuos papildomai;
 • Paskolos paraiška - norėdami sutaupyti laiko ir gauti pasiūlymus iš kelių bendrovių vienu metu, siūlome užpildyti paraišką per Bankai.lt sistemą. Duomenys bus persiųsti atsakingiems pasirinktų kredito įstaigų vadybininkams;
 • ASN - atsakingojo skolinimo nuostatai. Atsakinguoju skolinimu laikoma tokia kredito įstaigų skolinimo veiklos plėtra, kai teikiant kreditus laikomasi tam tikrų nuostatų, sudarančių prielaidas tinkamai įvertinti kredito gavėjo mokumą ir užkertančių galimybę prisiimti pernelyg didelę kredito riziką.
 • Atkreipkite dėmesį, kad Bankai.lt neišduoda paskolų, mūsų tikslas yra parodyti Jums, kad yra būdų pasiskolinti ir pigiau, o ne už milžiniškas palūkanas;
 • Norime Jūsų paprašyti, kad jeigu pamatėte netikslumų mūsų pateiktuose duomenyse, padėtumėte mums ir pasidalintumėte. Tokiu būdu turėsime aktualią informaciją.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Daiva

Sveiki. Ar galėčiau gauti paskolą? Jei mano pajamos yra 127eurai. Ir aš gaunu iš globos rupybos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Deja, negalėtumėte. Pajamos yra per mažos. Reikia didesnių pajamų norint skolintis. Skolintis su tokiomis pajamomis negalima ir net negalvokite. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Inesa

Sveiki, gal žinote banką kuris galėtų suteikti 2500eurų paskola dirbantiems užsienyje, tačiau išsiregistravus iš Lietuvos? Dirbu Vokietijoje, darbo stažas 1 metai :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inesa, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus individualiai, kad įvertintų Jūsų situaciją ir galimybes. Tikrai negaliu pasakyti ar bankai išduos ar ne paskolą. Manau, kad išsiregistravus iš Lietuvos bus itin sudėtinga. Pamėginkite bankus ir kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Giedrius

Sveiki. Individualia veikla statybų sferoje užsiimu jau 2 metai. Per pastaruosius metus deklaruojamos pajamos 18.000eu. Ar turiu galimybę gauti maksimalią vartojamają paskolą (~25000eu), jei ketinu keisti darbo pobūdį? Ar žiūri tik iki šios dienos mano finansinę padėtį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Bus vertinama bendra situacija, o taip pat ir pastarųjų metų pajamos. Kreipkitės į bankus ir kredito unijas individualiam vertinimui. Kiekvienas atvejis individualus, tai sunku pasakyti kaip bus. Tik nepamirškite aplankyti TOP bankus ir kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena. Aš ir mano šeima gyvename ir dirbame uk, bet turime Lietuvoje sodybą ar būtu įmanoma gauti vartojamą paskolą 15000€ namo remontui? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad gauti yra įmanoma, bet reikia, kad bankai ar kredito unijos įvertintų Jūsų galimybes individualiai. Pasitikrinkite visuose bankuose ir didžiosiose kredito unijose. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Jolanta

Sveiki, noriu pasiimti vartojimo paskolą, pildant skaičiuokles į pajamų langelį rašoma tik pajamos iš darbdavio, ar galima rašyti ir alimentus, ir vaiko pinigus (dabar gaunamus iš savivaldybių), nes realiai juk atlyginimas sumažėjo šia suma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Kredito įstaigoms yra aktualu darbo užmokestis, o alimentai ar vaiko pinigai yra tik papildomi paaiškinimai priimant sprendimą. Skaičiuoklėse pateikiami duomenys yra preliminarūs, o bus individualiai ir išsamiai vertinama Jūsų situacija.

+3Buvo naudinga
Ana

Sveiki, norėtume gauti vartojimo paslaugą apie 30000 eurų, aš esu motinystės atostogose, o vyras oficialiai dirba JK ar būtų įmanoma gauti paskolą iš banko?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Reikėtų kreiptis į bankus ir kredito unijas dėl galimybių. Tačiau tikėtina, kad negausite dėl vyro gaunamų pajamų ne eurais ir dar dirbant užsienyje. Bet kokiu atveju pakalbėkite su bankais tiesiogiai, kad įvertintų esamą situaciją.

+3Buvo naudinga
Asta

Laba diena, Planuojam imti būsto paskolą ir norim paimti vartojamą kreditą baldams. Kaip yra suteikiamas vartojamas kreditas? Po būsto paskolos gavimo? Planuojam imti kartu su būsto kreditu ir apdailai, tai šiuo atveju vartojamą kreditą galėsim gauti tik po apdailos darbų? Kai visi pinigai bus išmokėti tiek už būsto paskola tiek apdailą? Norėtume, kad jau darant apdaila galima būtų pirktis ir baldus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Jeigu imsite vartojimo kreditą atskirai nuo būsto paskolos ir pajamos Jums tai leidžia, tuomet galite imti bet kada ir pirkti baldus. Nebent bus kažkoks kitas susitarimas su banku. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Vytautas

Dirbu pagal verslo liudijimą ar turiu, galimybių gauti paskolą 5000€ apyvartinėms lėšom?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų veiklos ir apyvartų. Galimybių yra, reikia kalbėtis tiesiogiai su kredito unijomis ir bankais.

+3Buvo naudinga
Klausimas

Sveiki, turiu pasiėmusi vartojamas dvi paskolas, norėčiau jas refinansuoti, ar ira galimybė rasti tokį variantą 20.000eurų 15metų.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galbūt ir yra galimybė, jeigu situacija leidžia. Jums reikėtų kreiptis į kredito įstaigas ir pasiteirauti pateikus išsamią informaciją.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar gaučiau iš Kauno kredito unijos paskolą 3000 eurų, bendros šeimos pajamos į rankas yra 1300 eurų per mėnesį, už visas paslaugas per mėnesį mokame iki 400 eurų, šeimoje yra 1 nepilnametis vaikas. Taip pat norėčiau sužinoti jei imant paskolą 48 mėnesiams kokia visa paskolos suma išeitų pridėjus visas palūkanas ir ar reikia kokį mokestį mokėti skolinantis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Manau, kad gautumėte. Jeigu viskas gerai, bus apie 7-9%. Tačiau tikslioms sąlygoms susisiekite su Kauno kredito unija arba užpildykite paraišką Bankai.lt portale. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Nemokamos konsultacijos
Konsultacijos
 • Būsto paskolų konsultacijos
 • Indėlių konsultacijos
 • Bankų mokėjimo kortelių konsultacijos
 • Valiutų konsultacijos
 • Bankų adresų konsultacijos
Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą. Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų