Vartojimo paskolos

Pateikiame mažiausias vartojimo paskolos palūkanas siūlančių bankų ir kredito unijų sąrašą. Atlikome vartojimo paskolų palūkanų dydžių analizę, kuria galite pasinaudot žemiau pateiktuose įrankiuose. Jeigu reikia paskolos būsto remontui, automobilio pirkimui, asmeninėms ar kitoms reikmėms, nepermokėkite už paskolą, skolinkitės tik už protingai mažas palūkanas. Žemiau atrinktos skolinimosi įstaigos yra patikimos ir siūlo patrauklias palūkanas, bet atkreipkite dėmesį, kad paskolos sąlygos keičiasi priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio bei Jūsų šeimos situacijos. Patariame kreiptis į kuo daugiau įstaigų, tokiu būdu susitikti su visais, palyginti sąlygas ir išsirinkti Jūsų situacijai mažiausias palūkanas siūlantį banką ar kredito uniją. Per mūsų sistemą užpildykite vartojimo paskolos paraišką pasirinkę Bankai.lt rekomenduojamus bankus ar unijas, bei neužilgo gauiste iš konkrečios įstaigos vartojimo paskolos pasiūlymą.
Užpildykite vartojimo paskolos paraišką ir pasirinkite iš kurių bankų ar unijų norite sulaukti pasiūlymų!
Lyginti pagal sumą ir laikotarpį
Bendras palyginimas
Populiariausių vartojimo paskolų sumų ir laikotarpių greitasis filtras
1000 € - 12 mėn.
3000 € - 24 mėn.
4000 € - 24 mėn.
5000 € - 36 mėn.
7000 € - 48 mėn.
10000 € - 60 mėn.
Detalusis filtras
Kokią sumą norite skolintis?
-
+
Kokiam laikotarpiui norite skolintis?
-
+
mėn.
Paskolos gavėjas neturi didelių įsiskolinimų
Gera/vidutinė kredito istorija
Pajamos pakankamos pagal ASN¹
Gauna nuolatines pajamas
Bankas, kredito unija
Paraiška
paskolai gauti
Pasiūlymas
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis
Metinės palūkanos
Palūkanos
BVKKMN
1

Skoliname su Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Jonavos rajonų ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 4,50%
iki 5,50%
nuo 6,15%
iki 11,80%
2

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 7,50%
iki 20,00%
nuo 8,80%
iki 37,50%
3

Verta rinktis, nes nereikia įkeisti turto, o pinigus naudosi ten, kur tau atrodo svarbiausia. Skoliname visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,00%
iki 10,00%
nuo 11,16%
iki 17,74%
4

Norint gauti vartojimo kreditą, turto įkeisti nereikia.

nuo 3000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 36 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,90%
iki 10,90%
nuo 11,49%
iki 11,93%
5

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,00%
iki 12,00%
nuo 14,29%
iki 27,43%
6

Iki 10 000 Eur gali būti suteikiama interneto banke, sudarius sutartį pinigai iš karto pervedami į jūsų sąskaitą „Swedbank“.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 15,00%
iki 16,00%
nuo 16,20%
iki 35,40%
  Paaiškinimai:
 • Norint imti vartojimo paskolą, rekomenduojame rinktis šiuo metu žemiausias palūkanas siūlančius bankus arba kredito unijas;
 • Vartojimo paskolų lentelėje pateiktos vartojimo kreditus išduodančios bendrovės. Atrinkome populiariausias ir mažiausias palūkanas siūlančias kredito įstaigas;
 • Lentelėje yra pateikti duomenys, kuriuos viešai deklaruoja bankai ar kredito unijos, jie yra tik preliminarūs. Atkreipkite dėmesį, kad kreipiantis dėl vartojimo paskolos, palūkanos gali skirtis, kadangi kiekvienas asmuo su skirtinga asmenine situacija. Palūkanos pateikiamos tik orientacinės, bet stengtasi pateikti jas kuo tikslesnes;
 • Renkantis, kurią bendrovę pasirinkti, reikėtų atkreipti į du pagrindinius rodiklius BVKKMN ir Metinės palūkanos;
 • BVKKMN - bendra vartojimo kredito kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Šis rodiklis daugmaž tiksliai parodo visus viešai nedeklaruojamus mokesčius, kuriuos Jūs turėsite mokėti iš karto (sutarties, administravimo) ar vėliau vykdant/nevykdant sutarties sąlygas. Rekomenduojame rinktis bendrovę, kuri gali pasiūlyti mažiausią BVKKMN;
 • Metinės palūkanos - tai rodiklis, pagal kurį yra apskaičiuojama mėnesinė įmoka pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį, tačiau neįskaičiuojant jokių papildomų mokesčių. Todėl metinės palūkanos dažnai nurodomis žemos, tačiau visada reikia žiūrėti kokios papildomos paslaugos už kurias reikės mokėti įsiskaičiuos papildomai;
 • Paskolos paraiška - norėdami sutaupyti laiko ir gauti pasiūlymus iš kelių bendrovių vienu metu, siūlome užpildyti paraišką per Bankai.lt sistemą. Duomenys bus persiųsti atsakingiems pasirinktų kredito įstaigų vadybininkams;
 • ASN - atsakingojo skolinimo nuostatai. Atsakinguoju skolinimu laikoma tokia kredito įstaigų skolinimo veiklos plėtra, kai teikiant kreditus laikomasi tam tikrų nuostatų, sudarančių prielaidas tinkamai įvertinti kredito gavėjo mokumą ir užkertančių galimybę prisiimti pernelyg didelę kredito riziką.
 • Atkreipkite dėmesį, kad Bankai.lt neišduoda paskolų, mūsų tikslas yra parodyti Jums, kad yra būdų pasiskolinti ir pigiau, o ne už milžiniškas palūkanas;
 • Norime Jūsų paprašyti, kad jeigu pamatėte netikslumų mūsų pateiktuose duomenyse, padėtumėte mums ir pasidalintumėte. Tokiu būdu turėsime aktualią informaciją.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Asta
Prieš 5 dienas

Laba diena, Planuojam imti būsto paskolą ir norim paimti vartojamą kreditą baldams. Kaip yra suteikiamas vartojamas kreditas? Po būsto paskolos gavimo? Planuojam imti kartu su būsto kreditu ir apdailai, tai šiuo atveju vartojamą kreditą galėsim gauti tik po apdailos darbų? Kai visi pinigai bus išmokėti tiek už būsto paskola tiek apdailą? Norėtume, kad jau darant apdaila galima būtų pirktis ir baldus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 dienas

Asta, dėkui už klausimą. Jeigu imsite vartojimo kreditą atskirai nuo būsto paskolos ir pajamos Jums tai leidžia, tuomet galite imti bet kada ir pirkti baldus. Nebent bus kažkoks kitas susitarimas su banku. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Vytautas
Prieš 16 dienų

Dirbu pagal verslo liudijimą ar turiu, galimybių gauti paskolą 5000€ apyvartinėms lėšom?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 dienas

Vytautai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų veiklos ir apyvartų. Galimybių yra, reikia kalbėtis tiesiogiai su kredito unijomis ir bankais.

+3Buvo naudinga
Klausimas
Prieš 18 dienų

Sveiki, turiu pasiėmusi vartojamas dvi paskolas, norėčiau jas refinansuoti, ar ira galimybė rasti tokį variantą 20.000eurų 15metų.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 dienas

Dėkui už klausimą. Galbūt ir yra galimybė, jeigu situacija leidžia. Jums reikėtų kreiptis į kredito įstaigas ir pasiteirauti pateikus išsamią informaciją.

+3Buvo naudinga
Sandra
Prieš 1 mėnesį

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar gaučiau iš Kauno kredito unijos paskolą 3000 eurų, bendros šeimos pajamos į rankas yra 1300 eurų per mėnesį, už visas paslaugas per mėnesį mokame iki 400 eurų, šeimoje yra 1 nepilnametis vaikas. Taip pat norėčiau sužinoti jei imant paskolą 48 mėnesiams kokia visa paskolos suma išeitų pridėjus visas palūkanas ir ar reikia kokį mokestį mokėti skolinantis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 23 dienas

Sandra, dėkui už klausimą. Manau, kad gautumėte. Jeigu viskas gerai, bus apie 7-9%. Tačiau tikslioms sąlygoms susisiekite su Kauno kredito unija arba užpildykite paraišką Bankai.lt portale. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Tadas
Prieš 2 mėnesius

Sveiki. Planuoju imti vartojimo paskolą 4000e 24mėnesiams. Turiu žmoną ir nepilnametį vaiką. Bendrosios pajamos į rankas 800e. Ar gaučiau paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 24 dienas

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra realios, tačiau viskas priklausys nuo to, kaip bankas įvertins Jus individualiai. Taigi, tik kreipdamiesi tiesiogiai arba pildydami paraišką Bankai.lt portale galėsite tai sužinoti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
rita
Prieš 2 mėnesius

Laba diena, ar galėčiau gauti paskolą kredito unijoje, jeigu jau turiu finansinių įsipareigojimų ir jeigu yra laiduotojas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 mėnesį

Rita, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo įsipareigojimų dydžių ir kaip jie paveikia Jūsų kredito istoriją. Taip pat turi užtekti Jūsų pajamų visiems kreditorių įsipareigojimams įvykdyti. Jeigu pajamų užtenka, galite turėti ne vieną paskolą.

+4Buvo naudinga
Renata
Prieš 3 mėnesius

Laba diena. Įmonės savininkas iš savęs kaip iš fizinio asmens pasiskolino pinigų įmonės reikmėms. Kiokios galimos paskolos palūkanos gali būti paskolos grąžinimo grafikui paskaičiuoti, jei paskola gauta š.m. lapkričio mėn.? Niekur nerandu informacijos, kuria galėčiau pagrįsti palūkanų dydį.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Renata, dėkui už klausimą. Palūkanų dydis nustatomas logiškumo principu, vienas iš būdų būtų pasitikrinti lb.lt svetainėje vidutines vartojimo paskolų palūkanų dydžius ir pagal tai fiksuoti palūkanų dydį. Rekomenduočiau vadovautis čia esama informacija.

+3Buvo naudinga
Karolina
Prieš 4 mėnesius

Sveiki, dirbu pagal invidualią veiklą beveik du metus. Praėjusių metų deklaracijoje buvo nulis, visi pinigai pas mane grynaisiais į banko kortelę ateina tik našlaitės pašalpa 140€. Reikalinga paskola būsto remontui, ar yra galimybė ją gauti? Esu buto savininkė. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Karolina, dėkui už klausimą. Jeigu deklaracijoje buvo nulis, tuomet paskolos negausite. Jeigu pinigai ateina į kortelę ir jie nėra deklaruoti, tai yra "juodi pinigai" - nelegalūs. Patarčiau neskubėti ir normalizuoti savo pajamas bei pasiekti bent deklaruotus 500 eur/mėn., ir tada kreiptis dėl paskolos. Šiuo metu esate finansiškai (oficialiai) nepasiruošusi.

+3Buvo naudinga
Donatas
Prieš 4 mėnesius

Laba diena . Turiu prastą kredito istoriją. Bet 3 metai tvarkausi šiuos reikalus mokėjimais nevėluodamas. Dirbu vairuotoju mėnesinis atlyginimas 2200e kas mėnesį, jau daugiau kaip 2 metai. Esu susituokęs. Dirbu vienas. Ar yra galimybė gauti vartojamą paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Donatai, dėkui už klausimą. Vienur gausite, kitur negausite. Greitųjų kreditų bendrovėse vartojimo paskolos neimkite niekada, nes tai yra nelogiškas ir prastai apgalvotas žingsnis. Patarčiau nueiti į bankus, kuriuose paprašykite įvertinti Jūsų kredito istoriją ir galimybes gauti vartojimo paskolą. Taip pat apsilankykite savo miesto didžiausiose kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Regina
Prieš 7 mėnesius

Sveiki, aš esu įmonės savininkė, mano pajamos per mėn. yra apie 2000 į rankas, ar galiu gauti paskolą apyvartinėm lėšom, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 6 mėnesius

Regina, dėkui už klausimą. Kreipkitės tiesiogiai į bankus ir kredito unijas ir pasikonsultuokite. Įvertinus Jūsų įmonės situaciją bus priimtas sprendimas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Nemokamos konsultacijos
Konsultacijos
 • Būsto paskolų konsultacijos
 • Indėlių konsultacijos
 • Bankų mokėjimo kortelių konsultacijos
 • Valiutų konsultacijos
 • Bankų adresų konsultacijos
Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą. Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų