Kredito istorija

Kredito istorija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito istorija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Saulius

Sveiki, turiu tokį klausima, man greituosius kreditus suteikia be jokių kliūčių, aiškina, kad mano kredito istorija gera, bet kaip nuėjau į banką ir bandžiau paimti vartojimo paskolą, tai paraišką atmetė, nes paaiškino, kad kredito istorija neatitinka. Tai kaip man išsiaiškinti kodėl kreditus suteikia, o bankas vartojimo paskolos nesuteikia? Gal tada reikia kreiptis i kredito unijas, gal jos lengviau duoda paskolas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sauliau, dėkui už klausimą. Na, bankai turėtų paaiškinti ko trūksta ir kaip vertina Jūsų kredito istoriją. Taip pat turite galimybę ir pats pažiūrėti kaip atrodo Jūsų kredito istorija. Kredito unijose yra lengviau suteikiamos paskolos nei bankuose.

+3Buvo naudinga
Saulė

Sveiki, Iki santuokos turėjau įsipareigojimų mokėjimo sutrikimų. Pastaruosius du metus įsipareigojimus vykdau laiku. Vyras norėtų savo vardu lizingu pirkti automobilį. Kiek mano kredito istorija įtakos banko sprendimą dėl lizingo vyrui. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Saule, dėkui už klausimą, tačiau atsakyti negaliu, įtakos, bet reikia individualaus vertinimo. Kiekvienas bankas vertina skirtingai, tad neapsiribokite vienu banku.

+3Buvo naudinga
rita

Laba diena, ar galėčiau gauti paskolą kredito unijoje, jeigu jau turiu finansinių įsipareigojimų ir jeigu yra laiduotojas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo įsipareigojimų dydžių ir kaip jie paveikia Jūsų kredito istoriją. Taip pat turi užtekti Jūsų pajamų visiems kreditorių įsipareigojimams įvykdyti. Jeigu pajamų užtenka, galite turėti ne vieną paskolą.

+4Buvo naudinga
Donatas

Laba diena . Turiu prastą kredito istoriją. Bet 3 metai tvarkausi šiuos reikalus mokėjimais nevėluodamas. Dirbu vairuotoju mėnesinis atlyginimas 2200e kas mėnesį, jau daugiau kaip 2 metai. Esu susituokęs. Dirbu vienas. Ar yra galimybė gauti vartojamą paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Vienur gausite, kitur negausite. Greitųjų kreditų bendrovėse vartojimo paskolos neimkite niekada, nes tai yra nelogiškas ir prastai apgalvotas žingsnis. Patarčiau nueiti į bankus, kuriuose paprašykite įvertinti Jūsų kredito istoriją ir galimybes gauti vartojimo paskolą. Taip pat apsilankykite savo miesto didžiausiose kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki, Ar galima gauti vartojimo paskolą dirbant Norvegijoje? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Reikia daugiau duomenų apie situaciją (suma, paskirtis, kredito istorija), įmanoma, bet ne visur, dažniau atsakymas bus neigiamas nei teigiamas Lietuvoje veikiančiuose bankuose ir unijose.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų