Būsto paskola

Būsto paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lina

Sveiki, auginu aš vaiką, o vyras dirba mano jokių pajamų nėra, o vyras uždirba 2000€. Namą nusipirkom už savo pinigėlius tik dabar reikia remontui, bet situacija tokia, kad vyras ne lietuvis, o turi kolkas leidimą gyventi laikiną, 2021m jam leidimas bus išduotas jau pastovus, darbą turi, jo darbo sutartis neterminuota. Ėjome į kelis bankus, bet jie pareiškė, kad laukit 2021m kada gaus vyras pastovu leidimą gyventi Lietuvoje ir tada planuoti tik paskolą, bet jis deklaruotas čia, turime namą, darbą ir kodėl taip elgiasi...tikrai siaubinga. Lauksiu jūsų atsakymo

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už situacijos pateikimą. Tačiau, nieko negaliu patarti, jeigu bankai atsisako išduoti būsto paskolas. Tai yra jų rizikos vertinimai. Vienintelis patarimas yra kreiptis į daugiau bankų ar kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Jolanta

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar būtų įmanoma paimti draugui ant būsto pirkimui paskolą, mes turim 2 vaikus, jo pajamos yra ant korteles 360 ir į rankas 600e ir jis turi dvi paskolas.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai būsto paskola įmanoma. Tačiau reikia teirautis bankuose.

+3Buvo naudinga
Andžej

Laba diena. Esu pasiėmęs vartojamą paskolą 7000e 5metams (pirkau darbinį automobilį) ir norėčiau pasiimti būsto paskolą, pradinį įnašą turiu 8000e, su žmona kartu uždirbam 1300e. Ar yra galimybė gauti paskola, mums po 28 metus. Ačiu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andžej, dėkui už klausimą. Manau, kad tikrai galite gauti būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Auguste

Sveiki. Norejau paklausti kaip butu galima protingiau issisukti tokioje situacijoje. Planuojam imti paskola sklypui 20000 eur. Taciau kiek zinau sklypo pirkimui busto paskolos neduoda, o vartojimo paskolos palukanos yra labai dideles?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Auguste, dėkui už klausimą. Imkite kreditą sklypo pirkimui kredito unijoje, po to, kai pasistatysite dalį namo, galėsite refinansuoti paskolą iš kredito unijos į banką ir imti kreditą namo statyboms banke.

+4Buvo naudinga
as

Laba diena, Esame paėmę iš Taupkasės paskolą, bet ji bankrutavo, niekas nieko nesako, nei ką daryti su įmokom, nei gal koks draudimas paskoloms buvo...pajus kaip suprantu jau dingęs ir reikės išmokėti visą sumą paimtą? Padėkite.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Situacija šiuo metu nėra aiški, dėl detalesnės informacijos galite pabandyti pasiteirauti telefonu 8 685 39553.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki, ar galėtumėt pasakyti apie paskolos būstui ir aišku to nekilnojamo turto likimą po mano mirties, turiu nepilnametį. Ar galėčiau imti max kiek duoda bankas, nes kažkaip nedrąsu, o jei kas nutiktų. Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Būsto paskolos nėra paveldimos ir Jūsų sūnus nepaveldės skolų. Bet skolintis max kiek duoda bankas - neprotinga. Stresas, kuris gali sekioti dėl paskolų gali atnešti labai negiamas pasekmes.

+3Buvo naudinga
Asta

Laba diena, Planuojam imti būsto paskolą ir norim paimti vartojamą kreditą baldams. Kaip yra suteikiamas vartojamas kreditas? Po būsto paskolos gavimo? Planuojam imti kartu su būsto kreditu ir apdailai, tai šiuo atveju vartojamą kreditą galėsim gauti tik po apdailos darbų? Kai visi pinigai bus išmokėti tiek už būsto paskola tiek apdailą? Norėtume, kad jau darant apdaila galima būtų pirktis ir baldus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Jeigu imsite vartojimo kreditą atskirai nuo būsto paskolos ir pajamos Jums tai leidžia, tuomet galite imti bet kada ir pirkti baldus. Nebent bus kažkoks kitas susitarimas su banku. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, dirbu pagal invidualią veiklą beveik du metus. Praėjusių metų deklaracijoje buvo nulis, visi pinigai pas mane grynaisiais į banko kortelę ateina tik našlaitės pašalpa 140€. Reikalinga paskola būsto remontui, ar yra galimybė ją gauti? Esu buto savininkė. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Jeigu deklaracijoje buvo nulis, tuomet paskolos negausite. Jeigu pinigai ateina į kortelę ir jie nėra deklaruoti, tai yra "juodi pinigai" - nelegalūs. Patarčiau neskubėti ir normalizuoti savo pajamas bei pasiekti bent deklaruotus 500 eur/mėn., ir tada kreiptis dėl paskolos. Šiuo metu esate finansiškai (oficialiai) nepasiruošusi.

+3Buvo naudinga
Dovile

Ar galiu gauti kreditą 10000 € 60 m. laikotarpiui būsto pirkimui? Esu netekėjusi, turiu antrą pusę, jis prisidėtų prie grąžinimo. Atlyginimas mano 400€ į rankas. Kokios būtų mėnesinės įmokos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokias palūkanas gausite ir koks bus Jūsų vertinimas, priklausys ir įmokos dydis. Preliminari įmoka už būsto paskolą (bet ne vartojimo kreditą) ±20 metų laikotarpiui galėtų būti apie 50 eurų. Tačiau tik bankas įvertinęs situaciją galės pasakyti tikslias sąlygas. Vartojimo kredito su tokiu atlyginimu nemanau, kad gausite, dėl per mažo atlyginimo. Būsto paskola teoriškai įmanoma.

+5Buvo naudinga
Aurimas

Įmoka tikrai ne 40-50 eurų. 60 mėnesių vien be palūkanų po 167e gaunas per mėnesį. Autorei - Kreipkitės kartu su partneriu į bankus/unijas.

+2Buvo naudinga
Elija

Laba diena, noriu paklausti, turiu is greitųjų kreditų, vieną paskolą pasiėmiau, kai buvau neištekėjus, o mano draugas turi paskolą banke pirko nekilnojamą turtą, o šiuo metu ruošiamės vestuvėm, kai būsim jau vedę kažkas gali keistis dėl įmokų banke? Nes juk bankai bent jau imant paskolą jei esi ištekėjus paskaičiuoja pagal 2 asmenis, Ar niekas nesikeis kaip mokėjom, taip ir mokėsim ir lieka kiekvienam savo skola bankuose? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elija, dėkui už klausimą. Nesikeis, nes jis jau paėmęs paskolą savo vardu su tom sąlygom, kuriomis pasirašė sutartį. Nebent ateityje imtumėte naują paskolą kartu ir bus vertinami abiejų Jūsų duomenys. Greitųjų kreditų faktas gali įtakoti sąlygas, bet tai taip pat priklauso nuo individualaus vertinimo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų