Pajamos eurais

Pajamos eurais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos eurais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arūnas

Laba diena, norėjau paklaust ar įmanoma gauti vartojimo paskolą būsto remontui? Esu dirbantis lietuviškoje įdarbinimo agentūroje, mokesčius mokam užsienyje, o atlyginima gaunam eurais į lietuvišką sąskaitą. Darbo sutartyje užmokestis nurodytas eurais. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūnai, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, tačiau tam sužinoti reikia kreiptis į bankus ar kredito unijas situacijos įvertinimui. Priklausys nuo pajamų dydžio, veiklos ir pan. Finansų įstaiga vertins situaciją.

+3Buvo naudinga
Giedrius

Sveiki. Norėčiau paklausti ar užsienyje dirbančiam ir gyvenančiam asmeniui, gaunančiam algą svarais ir turinčiam sąskaitą lietuviškame banke (eurais), įmanoma gauti vartojamą paskolą, kuriame nors iš lietuviškų bankų? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Nemanau, kad kuris nors bankas išduos vartojimo paskolą esant tokiai situacijai. Tačiau reikia teirautis dėl poreikių tiesiogiai bankų. Jūsų atveju galėtų būti suteikta vartojimo paskola nebent su turto įkeitimu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų