Darbo sutartis

Darbo sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbo sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arūnas

Laba diena, norėjau paklaust ar įmanoma gauti vartojimo paskolą būsto remontui? Esu dirbantis lietuviškoje įdarbinimo agentūroje, mokesčius mokam užsienyje, o atlyginima gaunam eurais į lietuvišką sąskaitą. Darbo sutartyje užmokestis nurodytas eurais. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūnai, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, tačiau tam sužinoti reikia kreiptis į bankus ar kredito unijas situacijos įvertinimui. Priklausys nuo pajamų dydžio, veiklos ir pan. Finansų įstaiga vertins situaciją.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki, auginu aš vaiką, o vyras dirba mano jokių pajamų nėra, o vyras uždirba 2000€. Namą nusipirkom už savo pinigėlius tik dabar reikia remontui, bet situacija tokia, kad vyras ne lietuvis, o turi kolkas leidimą gyventi laikiną, 2021m jam leidimas bus išduotas jau pastovus, darbą turi, jo darbo sutartis neterminuota. Ėjome į kelis bankus, bet jie pareiškė, kad laukit 2021m kada gaus vyras pastovu leidimą gyventi Lietuvoje ir tada planuoti tik paskolą, bet jis deklaruotas čia, turime namą, darbą ir kodėl taip elgiasi...tikrai siaubinga. Lauksiu jūsų atsakymo

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už situacijos pateikimą. Tačiau, nieko negaliu patarti, jeigu bankai atsisako išduoti būsto paskolas. Tai yra jų rizikos vertinimai. Vienintelis patarimas yra kreiptis į daugiau bankų ar kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Birutė

Norėčiau paklausti, kaip suprasti įrašą: "ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams"?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Birute, dėkui už klausimą. Sąsajos gali būti įvairios, mokslai, studijos, darbo sutartis, darbo/verslo ryšiai, turite NT, nuomojatės NT. Kažkokie sutartiniai ryšiai su tuo regionu.

+3Buvo naudinga
Mantas

Jei dirbu Anglijoje ir mano darbo sutartis "contract for services" t.y kiek noriu, tiek dirbu, ar bankas man duotų paskolą? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio, stabilumo, profesijos ir individualaus vertinimo. Paskola įmanoma, tačiau turite atitikti visus rizikos vertinimo reikalavimus, kuriuos kelia bankai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų