Nusprendėme atlikti namo rekonstrukciją

Sveiki, turime pasiėmę būsto paskolą. Nusprendėme atlikti namo rekonstrukciją. Architektas padarė rekonstrukcijos projektą, galutiniam visų leidimų gavimui, reikalingas banko sutikimas rekonstrukcijai atlikti. Tą sutikimą gavome, tačiau, bankas reikalauja rekonstrukciją užbaigti per metus. Šios banko sąlygos įvykdyti nepajėgsime. Noriu patarimo. Ar verta pasiimti 20 000 Eur vartojimo paskolą būsto kreditui pasidengti (liko apie 10 000 Eur), o likusius panaudoti namo rekonstrukcijai? O gal galėtumėte pasiūlyti kokį nors kitą variantą? Nenorime būti atskaitingi bankui dėl rekonstrukcijos ir jos eigos. Ačiū.

Diva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diva, dėkui už klausimą. Brangiai gaunasi imti vartojimo paskolą, tam, kad padengti būsto paskolą - nes palūkanos didesnės. Aš patarčiau kalbėtis su banku ir argumentuoti kodėl negalėsite pabaigti rekonstrukcijos per nustatytą laiką. Taip pat atminkite, kad skolintis už brangiau, kad padengti pigesnę paskolą yra pavojingas dalykas, ypač jeigu pinigų srautas, įplaukos šeimoje yra mažos. Geriau tuomet gal unijoje iš karto finansuotis su bendrai mažesnėmis palūkanomis. Turite įvertinti patys, kur bus mažiausia rizika, mažiausi mokesčiai ir mažiausias galvos skausmas.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų