Paskola automobiliui

Paskola automobiliui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola automobiliui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Estera

Sveiki, esu studentė, nedirbu. Kokią galečiau gauti paskolai - nusipirkti mašiną.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Estera, dėkui už klausimą. Kolkas jokios mašinos, juk negaunate jokių pajamų, todėl bankai neskolins Jums pinigų. Turite auginti savo patikimą kredito istoriją ir nesivelti į skolas tokio jauno amžiaus, ypač, kol neturite pajamų.

+3Buvo naudinga
Lukas

Laba diena, norėjau paklausti jei turiu antstoliui skolą už baudas. Bet ją dabar moku. Ar gaučiau paskolą automobiliui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Reikia klausti kredito įstaigų ar jos prisiimtų riziką. Tačiau iš standartinių bankų vargu ar gautumėte, nebent iš kredito bendrovių su didelėmis palūkanomis. Patarčiau išmokti taupyti ir galvoti apie paskolas tik tuomet, kai grąžinsite įsiskolinimus bei praeis 1-2 metai, o taip pat, kai būsite susitaupęs ir dalį savų pinigų.

+3Buvo naudinga
Mantas

Ar pradirbus Švedijoje 2 mėn. įmanoma gauti paskola arba greitą kredita ant automobilio?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Galbūt ir galima, nors nemanau ir labai nerekomenduoju taip daryti. Nesiskolinkite kol nepradirbote bent 6-12 mėn.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Man 20. Norėčiau įsigyti automobilį ir noriu pasiimti 3000€ paskolą ar butų įmanoma ją gauti kai esu išdirbusi tik 3 mėnesius? Mano pajamos 400€ į rankas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Priklausys nuo kredito įstaigų vertinimo. Bet manau, kad paskola dar anksti. Geriau pataupykite ir nelįskite į skolas, pajamos yra dar mažokos.

+3Buvo naudinga
Gintarė

Sveiki, neseniai įsidarbinau į darbovietę, bus mėnesis kaip dirbu. Alga siekia 500 ir daugiau , plius gaunu pašalpą, jog esu našlaitė, ar galiu imti paskolą 4500, automobiliui nusipirkti, ar būtina išdirbti daugiau, nei vieną mėnesį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Priklausys nuo kredito įstaigų ar galite. Bet turite pradirbti bent 6-12 mėn., kad galvoti apie paskolas. Labai nerekomenduoju tik pradėjus darbus lįsti į skolas - patariu kolkas taupyti ir susimažinti norus. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, mano sutuoktinė nesenai įsidarbino, kiek turi laiko pradirbti toje pačioje darbovietėje, kad galėtų įvertinti ir jos pajamas kartu su mano, gauti paskolai automobiliui. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia bent 4-12 mėn., tačiau priklauso nuo situacijos ir individualaus šeimos vertinimo.

+3Buvo naudinga
Raimundas

Sveiki. Nutarėme su žmona persėsti į naujesnį automobilį. Taigi norėtumėme pabandyti gauti paskolą automobiliui pirkti. Noriu sužinoti. Kaip skaičiuojamos pajamos, ar įtraukiamos visos gaunamos pajamos (1. gaunamas atlyginimas, tiek aš tiek žmona. 2. gaunami pinigai už vaikus. 3. gaunama tam tikra suma už vaiko negalią. ) AČIŪ už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimundai, dėkui už klausimą. Bus vertinama individuali Jūsų situacija, tačiau visi gaunami pinigai bus skaičiuojami ir į juos atsižvelgiama. O galutinis sprendimas bus pateiktas po vertinimo.

+4Buvo naudinga
Arminas

Sveiki. Vykdau individualią veiklą, užsiimu keliomis IT sritimis, visi pavedimai eina tik per bankus, tačiau ne visuomet žmonėms reikalingos sąskaitos tad dažnai jų neišrašau, bet gale metų deklaruoju visus gautus pinigus. Deklaravus 12000 eur. Ar galėčiau gauti vartojamąją paskolą mokslams, įrangai ar paskolą automobiliui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, jeigu deklaruojate pajamas, tuomet manau gautumėte vartojimo paskolą. Patariu pirmiausiai eiti į savo miesto kredito unijas, o po to į bankus.

+3Buvo naudinga
Artūras

Sveiki, norėjau paklausti neseniai ką tik įsidarbinau. Ar galėčiau gauti paskolos automobilį isigyti, jo vertė 3000, o atlyginimas mano 550 eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Manau reikėtų palaukti bent 6 mėn. kol išdirbsite vienoje darbovietėje ir tik tada galvoti apie vartojimo paskolą. Individualiais atvejais bankai ar unijos suteikia paskolas, bet kiekvienu atveju vertinama Jūsų finansinės galimybės mokėti paskolą stabiliai visą sutarties laikotarpį.

+4Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Planuojame imti vartojimo paskolą buto remontui su to pačio buto įkeitimo galimybe. Norėtume 18000 -19000€ 10-iai metų. Grynos šeimos pajamos 1280€ (ateityje dar turėtų didėti). Taip pat turime apie 3tūkst.€ paskolos automobiliui. Turime nepilnametį vaiką. Skaičiuoklės rodo, kad galime gauti. Tačiau banke minėjo, kad paskolos dydis tuo metu priklausys nuo buto vertės. Kiek domėjausi, pardavimų rinkoje tokių butų vertė nuo 20 iki 23 tūkst.€. Tai ar įmanoma mums gauti norimą paskolos dydį. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikės, kad Jūsų butą įvertintų turto vertintojas ir tuomet bankai turėdami vertinimą galės pasakyti viską tiksliai. Viskas individualu, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų