Individuali veikla

Individuali veikla. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „individuali veikla“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rasa

Laba diena, pas darbdavį dirbu 3 mėnesius, ir jau daugiau kaip 3 metai dirbu pagal individualią veiklą. Ar galėčiau gauti 5000 eurų paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Reikia klausti banko dėl paskolos galimybių savo atveju.

+3Buvo naudinga
Adomas

Laba diena, dirbu su individualia veikla pagal pažymą 3 mėn., žmona dieninio skyriaus studentė jos stipendija 270 eur. Mano mėnesio pajamos atskaičius mokesčius 600 eur. Ar galiu gauti vartojamąjį kreditą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Adomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus Jūsų šeimos vertinimo, taip pat priklauso nuo reikiamos sumos. Šiaip veiklos stažo šiek tiek mažoka, tačiau rekomenduoju kreiptis į kredito unijas, o po to į bankus.

+3Buvo naudinga
Arminas

Sveiki. Vykdau individualią veiklą, užsiimu keliomis IT sritimis, visi pavedimai eina tik per bankus, tačiau ne visuomet žmonėms reikalingos sąskaitos tad dažnai jų neišrašau, bet gale metų deklaruoju visus gautus pinigus. Deklaravus 12000 eur. Ar galėčiau gauti vartojamąją paskolą mokslams, įrangai ar paskolą automobiliui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, jeigu deklaruojate pajamas, tuomet manau gautumėte vartojimo paskolą. Patariu pirmiausiai eiti į savo miesto kredito unijas, o po to į bankus.

+3Buvo naudinga
Giedrius

Sveiki. Individualia veikla statybų sferoje užsiimu jau 2 metai. Per pastaruosius metus deklaruojamos pajamos 18.000eu. Ar turiu galimybę gauti maksimalią vartojamają paskolą (~25000eu), jei ketinu keisti darbo pobūdį? Ar žiūri tik iki šios dienos mano finansinę padėtį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Bus vertinama bendra situacija, o taip pat ir pastarųjų metų pajamos. Kreipkitės į bankus ir kredito unijas individualiam vertinimui. Kiekvienas atvejis individualus, tai sunku pasakyti kaip bus. Tik nepamirškite aplankyti TOP bankus ir kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, dirbu pagal invidualią veiklą beveik du metus. Praėjusių metų deklaracijoje buvo nulis, visi pinigai pas mane grynaisiais į banko kortelę ateina tik našlaitės pašalpa 140€. Reikalinga paskola būsto remontui, ar yra galimybė ją gauti? Esu buto savininkė. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Jeigu deklaracijoje buvo nulis, tuomet paskolos negausite. Jeigu pinigai ateina į kortelę ir jie nėra deklaruoti, tai yra "juodi pinigai" - nelegalūs. Patarčiau neskubėti ir normalizuoti savo pajamas bei pasiekti bent deklaruotus 500 eur/mėn., ir tada kreiptis dėl paskolos. Šiuo metu esate finansiškai (oficialiai) nepasiruošusi.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų