Refinansavimas

Refinansavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „refinansavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Samanta

Sveiki. Anksčiau nebuvo galimybės sumokėti likusią paskolą, įtraukė į SRS, bet šiuo metu moki paskolą laiku kiekvieną mėnesį. Ar gali refinansuoti bankas, nes man iš Credit24 siūlė paklausti ar yra tokia galimybė?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Samanta, dėkui už klausimą. Dėl refinansavimo reikia klausti kredito įstaigų tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Laba diena, turiu Swedbanke kredito linijos paskolą 4000 ar galima būtų pas jus refinansuot kartu su bendraskoliu į vartojamą paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Bankai.lt neteikia finansinių paslaugų ir neskolina pinigų - kreipkitės tiesiogiai į bankus.

+3Buvo naudinga
Regina

Laba diena, norėčiau paklausti, esu per mogo lizingą paėmusi automobilį ir norėčiau jį refinansuoti, kad sumažinčiau palūkanas ar įmanoma? Ačiū už atsakymą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Regina, dėkui už klausimą. Peržiūrėkite mogo sutartį ar galite refinansuoti ir kokios baudos bus, o taip pat ieškokite kas norėtų perimti šį Jūsų įsipareigojimą.

+3Buvo naudinga
Nerijus

Laba diena. Dirbu su verslo liudijimu ar galėčiau gaut kažkur paskolą, nors esu antstoliui skolingas, noriu kažkokio refinansavimo, kad jam galėčiau sumokėt. Suma nėra labai didelė 1200

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerijau, dėkui už klausimą. Bankai nerefinansuos, tačiau galbūt yra kredito įstaigų, kurios tai padarytų. Bet patarčiau nesiblaškyti, susikaupti, atiduoti tuos 1200 eurų ir daugiau nebesiskolinti.

+3Buvo naudinga
Klausimas

Sveiki, turiu pasiėmusi vartojamas dvi paskolas, norėčiau jas refinansuoti, ar ira galimybė rasti tokį variantą 20.000eurų 15metų.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galbūt ir yra galimybė, jeigu situacija leidžia. Jums reikėtų kreiptis į kredito įstaigas ir pasiteirauti pateikus išsamią informaciją.

+3Buvo naudinga
Gintaras

Ar refinansavimo paslaugas teikiate?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, mes neteikiame paskolų, o konsultuojame. Jeigu norite refinansuoti savo paskolą, galite kreiptis į aukščiau išvardintus bankus ar kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Konstantinas

Turiu didelius įsiskolinimus greitiesiams kreditams ir norėčiau juos refinansuoti. Visų kreditų suma yra 8000, mano atlyginimas yra 800 eurų ar įmanoma gauti refinansavimą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Konstantinai, dėkui, kad kreipėtės. Tai labai dideli įsipareigojimai ir tai labai individualu ir reikia detalaus vertinimo bei gero Jūsų finansų plano. Jums reikia tiesiogiai bandyti kreiptis į bankus, unijas, o gal ir finansų konsultantus, kad padėtų išlipti iš šios sudėtingos situacijos. Sėkmės Jums.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų