Kredito unija

Kredito unija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kredito unija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rasa

Sveiki. Esu refinansavus kelias paskolas ir moku vieną įmoką bankui (buvusiai unijai),t.y. sudaryta vartojimo paskolos sutartis. Vėliau teko paimti dar porą nedidelių paskolų. Ar galima būtų dar kartą refinansuoti visas turimas paskolas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Jeigu bankui tiks Jūsų esama situacija - tuomet taip. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku.

+3Buvo naudinga
Zivile

Sveiki. Ar gautume vartojamą paskolą su vyru 9000 eurų, 60- čiai mėnesių? Bendros mūsų pajamos 1300 e. šeimoje esame 5 asmenys. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Manau, kad visos galimybės yra, tačiau vistiek reikia kreiptis individualiai į banką ar kredito uniją vertinimui.

+4Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar gaučiau iš Kauno kredito unijos paskolą 3000 eurų, bendros šeimos pajamos į rankas yra 1300 eurų per mėnesį, už visas paslaugas per mėnesį mokame iki 400 eurų, šeimoje yra 1 nepilnametis vaikas. Taip pat norėčiau sužinoti jei imant paskolą 48 mėnesiams kokia visa paskolos suma išeitų pridėjus visas palūkanas ir ar reikia kokį mokestį mokėti skolinantis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Manau, kad gautumėte. Jeigu viskas gerai, bus apie 7-9%. Tačiau tikslioms sąlygoms susisiekite su Kauno kredito unija arba užpildykite paraišką Bankai.lt portale. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
rita

Laba diena, ar galėčiau gauti paskolą kredito unijoje, jeigu jau turiu finansinių įsipareigojimų ir jeigu yra laiduotojas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo įsipareigojimų dydžių ir kaip jie paveikia Jūsų kredito istoriją. Taip pat turi užtekti Jūsų pajamų visiems kreditorių įsipareigojimams įvykdyti. Jeigu pajamų užtenka, galite turėti ne vieną paskolą.

+4Buvo naudinga
Renata

Laba diena, norėčiau paklausti kokios yra galimybės gauti vartojimo kreditą laikinai nedirbančiam slaugant neįgalų vaikutį. Jei per mėnesį gaunamos pajamos iš neįgalumo yra 529 eurų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Priklauso nuo to į kurį banką ar kredito uniją kreipsitės. Taip pat priklausys nuo kredito istorijos. Apskritai, kol nesusirasite darbo nerekomenduoju skolintis, nors ir duotų paskolą. Jeigu negaunate papildomų pajamų - geriau sumažinkite savo poreikius. Pajamos iš neįgalumo galėtų būti įskaičiuojamos, bet taip pat priklauso nuo neįgalumo ir tų pajamų pastovumo. Tačiau skolintis nepatariu tol, kol nepradėsite dirbti ir gauti papildomų pajamų.

+3Buvo naudinga
Justas

Laba diena. Mes planuojam imti paskolą tvarkytis butui 10 000 eurų ir norime įsigyti automobilį kurio vertė apie 9000 eurų. Bet kaip suprantu bankai vienoje vietoje tokios paskolos neduoda kaip vartojamos, kuri yra max 10000. Ka tokiu atveju galima butu daryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos pakankamos, tuomet yra galimybė gauti ir 19 tūkst eurų. Kreipkitės į kredito unijas ir bankus pasitikrinti ar Jūsų situacija yra pakankama gauti norimo dydžio sumas. Tik kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis ir būtinai apsilankykite savo miesto kredito unijoje (čia būna palankios palūkanos). Jeigu paskolos negausite, tuomet patariu pakentėti ir taupyti savarankiškai arba susimažinti poreikius. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justas

Nu žiūrint internete tas preminalias skaičiuokles tai mums duotų kad ir 27000 eurų. O jei imant iš kredito unijos po to nebus problemų ten po 5 ar 7 metu imant paskola būstui įsigyti? Neakcentuoja bankai jų kaip tų greitųjų paskolų? Nes žiūrėjau, kad Kauno kredito unija gerom palūkanom duoda.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bet koks skolinimasis, nesvarbu iš kur, o po to vėlavimas, kerta per reitingą. Kredito unija nėra kaip greitieji kreditai, bet vartojimo paskola tikrai neparodo Jūsų finansinio stabilumo. Jeigu galvojate ateityje imti būsto paskolą, tuomet nesvarbu ar imsite iš banko ar kredito unijos vartojimo paskolą, Jūsų kredito reitingui tai gali turėti neigiamos įtakos. Bet jeigu nevėluosite su įmokomis, esminės problemos nematau. Idealiausia iš viso nesiskolinti :)

O dėl Kauno kredito unijos, taip šiuo metu ten tikrai patrauklios palūkanos.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų