Šeimos pajamos

Šeimos pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „šeimos pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Raimundas

Sveiki. Nutarėme su žmona persėsti į naujesnį automobilį. Taigi norėtumėme pabandyti gauti paskolą automobiliui pirkti. Noriu sužinoti. Kaip skaičiuojamos pajamos, ar įtraukiamos visos gaunamos pajamos (1. gaunamas atlyginimas, tiek aš tiek žmona. 2. gaunami pinigai už vaikus. 3. gaunama tam tikra suma už vaiko negalią. ) AČIŪ už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimundai, dėkui už klausimą. Bus vertinama individuali Jūsų situacija, tačiau visi gaunami pinigai bus skaičiuojami ir į juos atsižvelgiama. O galutinis sprendimas bus pateiktas po vertinimo.

+4Buvo naudinga
Adomas

Laba diena, dirbu su individualia veikla pagal pažymą 3 mėn., žmona dieninio skyriaus studentė jos stipendija 270 eur. Mano mėnesio pajamos atskaičius mokesčius 600 eur. Ar galiu gauti vartojamąjį kreditą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Adomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus Jūsų šeimos vertinimo, taip pat priklauso nuo reikiamos sumos. Šiaip veiklos stažo šiek tiek mažoka, tačiau rekomenduoju kreiptis į kredito unijas, o po to į bankus.

+3Buvo naudinga
Zivile

Sveiki. Ar gautume vartojamą paskolą su vyru 9000 eurų, 60- čiai mėnesių? Bendros mūsų pajamos 1300 e. šeimoje esame 5 asmenys. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Manau, kad visos galimybės yra, tačiau vistiek reikia kreiptis individualiai į banką ar kredito uniją vertinimui.

+4Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar gaučiau iš Kauno kredito unijos paskolą 3000 eurų, bendros šeimos pajamos į rankas yra 1300 eurų per mėnesį, už visas paslaugas per mėnesį mokame iki 400 eurų, šeimoje yra 1 nepilnametis vaikas. Taip pat norėčiau sužinoti jei imant paskolą 48 mėnesiams kokia visa paskolos suma išeitų pridėjus visas palūkanas ir ar reikia kokį mokestį mokėti skolinantis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Manau, kad gautumėte. Jeigu viskas gerai, bus apie 7-9%. Tačiau tikslioms sąlygoms susisiekite su Kauno kredito unija arba užpildykite paraišką Bankai.lt portale. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Planuojame imti vartojimo paskolą buto remontui su to pačio buto įkeitimo galimybe. Norėtume 18000 -19000€ 10-iai metų. Grynos šeimos pajamos 1280€ (ateityje dar turėtų didėti). Taip pat turime apie 3tūkst.€ paskolos automobiliui. Turime nepilnametį vaiką. Skaičiuoklės rodo, kad galime gauti. Tačiau banke minėjo, kad paskolos dydis tuo metu priklausys nuo buto vertės. Kiek domėjausi, pardavimų rinkoje tokių butų vertė nuo 20 iki 23 tūkst.€. Tai ar įmanoma mums gauti norimą paskolos dydį. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikės, kad Jūsų butą įvertintų turto vertintojas ir tuomet bankai turėdami vertinimą galės pasakyti viską tiksliai. Viskas individualu, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Danguole

Aš dirbu valdiškam darbe, vyras dirba su verslo liudijimu, ar galim gauti paskolą? Vyro pajamos nuo 1100-1500e, mano 350e. Dirbam ir gyvenam Lietuvoje. Paskolos norėtume 5 metam nuo 8000 iki 10000e. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danguole, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad Jūsų šeimos pajamos yra pakankamos gauti paskolai. Užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš bankų ir kredito unijų.

+3Buvo naudinga
Juozas

Norime pasiskolinti 7000 eurų. Žmona dirba Lietuvoje, bet jos pajamos tik apie 400 eurų. Pagrindinės šeimos pajamos yra mano atlyginimas apie 2000 eurų, bet as dirbu Norvegų kompanijoje, tad mano pajamų nemato bankai. Kur tokiu atveju kreiptis dėl kredito. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juozai, dėkui už klausimą. Manau, kad šioje situacijoje yra sunkiai, bet įmanoma paskola, tačiau priklausys ir nuo Jūsų veiklos užsienyje, kredito istorijos ir pajamų pagrįstumo. Galbūt teks mažinti kredito sumą, o gal po individualaus vertinimo Jums bus išduota paskola. Priklausomai nuo miesto kuriame gyvenate yra neblogų bankų ir kredito unijų pasiūlymų. Siūlau užpildyti vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukti konkrečių pasiūlymų.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų