Creditstar

Creditstar logotipas

Creditstar tai tarptautinis greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris aktyvią savo veiklą Lietuvoje pradėjo ganėtinai vėlai - tik 2014 metais. Šis prekės ženklas priklauso tarptautinei finansų grupei Creditstar Group, kuri savo veiklą vysto nuo 2006 metų ir šiuo metu veikia šešiose Europos šalyse, o pagrindiniai grupės akcininkai ir įkurėjai yra kilę iš Estijos. Lietuvoje Credistar prekės ženklą valdo įmonė Creditstar Lithuania, UAB, kuriai vadovauja Nerijus Mačiulis.

Credit star greitieji kreditai

Bendrovė Credistar savo veiklą vysto šešiose Europos šalyse: Estijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Įdomu pastebėti, kad Estijoje, kur ir buvo įkurtas šios grupės greitųjų kreditų verslas veikia po prekės ženklu SMS Laen, o kitose šalyse, kaip ir Lietuvoje naudojamas pavadinimas Creditstar.

Creditstar greitųjų kreditų bendrovė išduoda greituosius kreditus ganėtinai trumpam laikotarpiui siūlydama kreditus nuo 100 EUR iki 2000 EUR įvairiems laikotarpiams nuo 15 d. iki 24 mėn.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų