Florinus

Florinus logotipas

FLORINUS teikia užsienio valiutos keitimo paslaugas tiek grynaisiais pinigais, tiek bankiniais pavedimais visoje Lietuvoje. Valiutos keitimo paslauga užtikriname saugų ir kokybišką keitimą, palankiu valiutos kursu. Valiutos keitimas galimas tiek grynaisiais pinigais, tiek bankiniais pavedimais. UAB Florinus nuo 2020 m. lapkričio 23 d. Lietuvos banko įrašyta į oficialų valiutos keityklos operatorių sąrašą.

Florinus valiutos keitykla

Florinus šiuo metu Lietuvoje turi 6 skyrių tinklą, kuriuos rasite Vilniuje (Šeimyniškių g. 24, Ozo g. 18), Kaune (Kaunakiemio g. 40, Pramonės pr. 29), Klaipėdoje (Skerdėjų g. 12), Šiauliuose (Dvaro g. 64).

Florinus.lt skyriuose keičiamos 26 užsienio valiutos: USD, UAH, GBP, NOK, PLN, SEK, BGN, TRY, CHF, DKK, AUD, EGP, CZK, CAD, JPY, MXN, SGD, LVL, LTL, HRK, THB, CUP, AED, AZN, RON, MDL.

APIE FLORINUS HOLDINGĄ Florinus Holdingui šiuo metu priklauso įmonės veikiančios Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje. Nepriklausomai nuo valstybės Florinus Holdingo įmonėms yra įdiegti aukščiausi reikalavimai parduodamų produktų, teikiamų paslaugų bei klientų aptarnavimo kokybėje. Pagrindinės Holdingo įmonių veiklos kryptis yra prekyba tauriaisiais metalais, grynųjų pinigų ir bankinės valiutos konvertavimo operacijos, taip pat prekyba seifais ir briliantais. Pagrindinės paslaugos monetų sertifikavimas bei fizinių saugumo sistemų diegimas. Florinus Holdingo įmonės šiuo metu turi trylika fizinių, klientus aptarnaujančių ofisų keturiose atskirose Europos valstybėse, kuriose dirba daugiau kaip penkiasdešimt profesionalių darbuotojų, o metinė apyvarta vidutiniškai siekia daugiau nei 50 000 000 eurų.

UAB Florinus yra oficialus Lietuvos Banko numizmatinių vertybių platintojas ir turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

TAURIEJI METALAI Florinus Holdingo įmonės prekiauja tik aukščiausios kokybės, žinomiausių pasaulio gamintojų investicinių metalų produktais – aukso, sidabro, platinos, paladžio ir rodžio luitais, monetomis bei granulėmis. Tauriuosius metalus superkame ir tiekiame fiziniams ir juridiniams klientams, tarp kurių yra žinomos juvelyrų dirbtuvės, investiciniai bei turto fondai, bankai ir kitos organizacijos užsiimančios investavimu ir kapitalo draudimu.

BRILIANTAI Holdingo įmonėse galima įsigyti įvairių charakteristikų ir karatų, išskirtinai tik natūralių ir originalių briliantų, kurie idealiai tiks investicijai, sužadėtuvių žiedo ar kito išskirtinio papuošalo gamybai arba kaip išskirtinė ir unikali dovana.

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA Priklausomai nuo valstybės, Florinus įmonės teikia individualių seifų nuomą įmonės saugyklose. Savo klientams atskirose valstybėse galime pasiūlyti aukščiausio saugumo individualių seifų nuomą, kuriuose Holdingo klientai saugiai gali saugoti turimas vertybes, investicinius produktus ar bet kokius kitus vertingus daiktus, kuriems reikia išskirtinės apsaugos ir laikymo saugumo.

SEIFAI Kiekviename Holdingo įmonių ofise galima įsigyti arba užsisakyti įvairių saugumo lygių seifus namams, biurams, viešbučiams ar bet kokiai kitai erdvei ar reikiamam pobūdžiui. Holdingo įmonių ofisuose rasite nuo kokybiškų paprastų biometrinių seifų dokumentams iki aukščiausios kategorijos ir saugumo lygio seifų skirtų laikyti ginklus, briliantus, tauriuosius metalus, pinigus, kitas vertybes ar netgi valstybinių paslapčių saugojimo reikalavimus atitinkančius seifus.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų