Mano bankas

Mano bankas logotipas

AB „Mano bankas“ (mano.bank) – tai finansinis variklis verslui, o dirbame šioje srityje dėmesingai ir asmeniškai. Kokybe ir ekspertiškumu siekiame tapti Jūsų verslo privačiu banku. Klientai kreipiasi į mūsų ekspertus vardais, turi jų tiesioginius kontaktus ir žino, kad padarysime viską, kad iškilęs klausimas būtų išspręstas efektyviausiu būdu per trumpiausią laiką.

AB Mano bankas

Suprantame ir prisitaikome prie kiekvienos įmonės unikalumo. Verslui reikia apčiuopiamų rezultatų, efektyvių procesų ir kompetentingo aptarnavimo – ši trijulė yra mūsų banko kertiniai prioritetai.

Banko procesai leidžia užtikrinti spartų finansavimo sprendimų priėmimą ir reikalingą lankstumą, tuo tarpu patyrę ekspertai bendrauja betarpiškai, kalba verslo kalba ir dirba jūsų sėkmei.

Nenuilstamai ieškome naujų dar nepramintų takų, nes kasdien susiduriame su nestandartinėmis situacijomis. Žinome kiekvieno sektoriaus skausmingas vietas ir turime joms tinkamus sprendimus. Dažnai tenka būti pirmiems, o tai leidžia pirmauti ir mūsų klientams.

2019 m. sausį, pirmieji Lietuvoje gavę specializuoto banko licenciją, orientuojamės į verslo paskolas ir mokėjimų paslaugas. Drąsiai jungiame skaitmenines technologijas ir ūkišką požiūrį, taupydami partnerių laiką ir pastangas.

Kuriame kitokią verslo bankininkystę – efektyvią, paprastą ir orientuotą į jūsų sėkmę.

Reguliavimas ir partnerystės

AB „Mano bankas“ yra LR licencijuotas specializuotas bankas, reguliuojamas Lietuvos banko.

Esame prisijungę prie tarptautinių mokėjimo sistemų SWIFT, SEPA, TARGET2, todėl savo klientams galime pasiūlyti tarptautinius pervedimus visame pasaulyje.

Bendradarbiaujame su Europos investiciniu fondu dėl Lietuvos įmonių finansavimo. Fondo suteiktos garantijos mums leidžia padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms augti, suteikiant joms paskolas palankesnėmis sąlygomis.

Taip pat esame pasirašę sutartį su INVEGA dėl individualių garantijų paskoloms, kurios suteikia įmonėms galimybę pasiskolinti investicijoms ar apyvartinėms lėšoms neturint pakankamo užstato.

Esame didžiausios Europoje investavimo platformos RAISIN partneriai – „Mano bankui“ savo indėlius patiki Vokietijos ir Ispanijos indėlininkai.

Priklausome Lietuvos atsakingo verslo asociacijai bei esame FINTECH HUB nariai.

Esame SENGIRĖS fondo partneriai, bendradarbiaudami turime galimybę prisidėti prie biologinės įvairovės nykimo mažinimo ir klimato kaitos pasekmių švelninimo.

„Mano banko“ ambicija

Mūsų ambicija – kasmet augti dvigubai. Siekiame tapti pagrindiniu smulkaus ir vidutinio verslo powerbanku, tenkinančiu šiuolaikinius kreditavimo, mokėjimų ir kitus verslo poreikius.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų