Tauro bankas

Tauro bankas logotipas

Tauro bankas vykdė bankinę veiklą nuo 1991 05 20 iki 1997 07 08. 1997 m. liepos 8 d. Vilniaus apygardos teismas iškėlė bankroto bylą AB Tauro bankui. Teismo nutartimi AB Tauro banko administratoriumi paskirtas AB Turto banko atstovas Martynas Žvirblis. Su Tauro banko aferomis, kurie išvaistė daugiau nei 120 mln. litų, buvo siejami trys asmenys: banko įkūrėjas ir prezidentas Genadijus Konopliovas, banko valdybos pirmininkas Gintaras Terleckas, valdybos pirmininko pavaduotoja Rasa Šerėnienė ir bankininkas Darius Konopliovas.

Banko įkūrėjas Genadijus Konopliovas, po to kai buvo atskleistos banko aferos ir pradėta atlikinėti kratos jo ir jo giminaičių namuose, buvęs banko savininkas savo namuose nusišovė. Valdybos pirmininkas Gintaras Terleckas buvo nuteistas kalėti 5 metus, o jo pavaduotoja Rasa Šerėnienė buvo atleista nuo bausmės pritaikius amnestiją.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų