Ūkio bankas

Ūkio bankas logotipas

Ūkio bankas vykdė bankinę veiklą nuo 1989 07 27 iki 2013 05 02. 2013 m. gegužės 2 d. Kauno apygardos teismas iškėlė bankroto bylą AB Ūkio bankui. Teismo nutartimi AB Ūkio banko administratore paskirta UAB Valnetas. Pagrindinis banko akcininkas buvo Vladimiras Romanovas, kuris labai mėgo prabangą. Bendra Ūkio banko įsiskolinimų suma manoma, kad siekia 1 mlrd. 582 mln. litų, didžiausia įsiskolinimų sumos dalį sudaro 0,9 mln. litų įsipareigojimai indėlininkams.

Vladimiras Romanovas buvo liūdnai pagarsėjęs ir kaip krepšinio komandos Kauno Žalgirio valdytojas, kai švaistė banko indėlininkų pinigus brangiems krepšinio žaidėjams įsigyti ir pats labai kišosi į komandos krepšinio žaidimą. Jis taip pat valdė daug kitų įmonių Lietuvoje ir užsienyje, kurias finansavo Ūkio bankas naudodami banko indėlininkų pinigus. Po Ūkio banko bankroto Vladimiras Romanovas išvyko iš Lietuvos ir pasislėpė.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų