Nesupratau, galioja indėlių draudimas EVP International (Paysera) ar ne?

Sveiki! Žemiau buvo užduotas klausimas - „Ar galioja indėlių draudimas EVP International (Paysera)?“. Atsakyme galima rasti daug informacijos, išskyrus patį atsakymą - „taip“ ar „ne“.

Vytautas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. EVP international (Paysera) nėra apdrausta indėlių draudimu. Tačiau kaip ir minėjau prieš tai atsakyme, ši įmonė veikia kitu principu (pagal Elektroninių pinigų įstatymą) ir pagal įstatymus pinigai negali dingti iš sąskaitų dėl to, kad jie negali būti nei skolinami nei investuojami. Pinigai laikomi specialiose sąskaitose, o kontrolę vykdo Lietuvos bankas.

+6Buvo naudinga
Augis

Snoro kontrolę irgi vykdė LB. Ir ponas Vasiliauskas vis dar jam vadovauja, nors daugelio nukentėjusių nuo šios aferos piliečių nuomone, turėtų sėdėti Lukiškėse.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų