„Citadele” bankas atsisakė kaupiamųjų indėlių

2015-05-06
Citadele kaupiamieji indėliai
„Citadele” bankas nebesiūlo klientams kaupiamųjų indėlių (nuotr. Bankai.lt)

Bankai.lt duomenimis, bankas „Citadele” nuo gegužės 4 d. nebepriima kaupiamųjų indėlių eurais ir JAV doleriais. Palūkanų už kaupiamuosius indėlius nesiūlo ir kiti bankai: SEB, Swedbank, DNB, Nordea. Taigi, seniau buvęs populiarus ir patogus kaupiamasis indėlis atrodo nyksta iš bankų produktų lentynų.

Situaciją, specialiai portalui Bankai.lt pakomentavo Rinkodaros ir viešųjų ryšių departamento direktorė Rita Simanavičiūtė:

Įvertinome, kad banko siūlomi paprasti terminuotieji indėliai yra dažniausiai klientų pasirenkama taupymo rūšis ir sudaro didžiąją banko indėlių portfelio dalį, o kaupiamuosius indelius rinkosi labai maža klientų dalis. Todėl nusprendėme atsisakyti šių indėlių ir pasiūlėme klientams ilgojo laikotarpio - iki 10 metų trukmės terminuotuosius indėlius. Ilgos trukmės terminuotieji indėliai yra puiki alternatyva tiems, kurie siekia taupyti ilgam ar investuoja į LR Vyriausybės vertybinius popierius, kurių pajamingumas per 10 metų tesiekia 0,8 % EUR.

Šiandien „Citadele“ banko siūlomos palūkanos už terminuotuosius indėlius yra vienos didžiausių, lyginant su kitais komerciniais bankais Lietuvoje. Už terminuotąjį indėli „Citadele“ banke galima gauti iki 2,25% palūkanų, jei taupoma eurais ir iki 3,5%, jei taupoma JAV doleriais.

Taip pat pradėjome teikti paslaugas internetu. Nuo šiol net ne banko klientai neiškeldami kojos iš namų internetu gali atsidaryti banko sąskaitą, sudaryti terminuotojo indėlio sutartį, gauti vartojimo kreditą, užsisakyti debeto ir kredito kortelę ar kitas banko paslaugas. Diegdami naujoves siekiame taupyti savo klientų laiką ir siekiame, kad banko paslaugos klientams būtų prieinamos bet kuriuo metu ir jiems patogioje vietoje.

„Citadele” banko, visų kitų bankų ir unijų indėliai.

Apie „Citadele” banką

„Citadele“ yra Latvijos bankas, teikiantis bankininkystės, finansų ir turto valdymo paslaugas. Pagrindinė „Citadele“ grupės rinka yra Baltijos šalys: Latvija, Lietuva ir Estija. „Citadele“ bankas yra vienintelis „American Express“ bendradarbiavimo partneris Latvijoje ir Lietuvoje, turintis teisę išduoti ir aptarnauti „American Express®“ kredito korteles. Lietuvoje „Citadele” banko grupei atstovauja AB „Citadele” bankas kartu su dukterine bendrove UAB „Citadele faktoringas ir lizingas“. „Citadele” banko padaliniai ir klientų aptarnavimo skyriai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų