„Citadele” bankas priima rekordiškai ilgo 10 metų termino indėlius ir siūlo 2,25% eurais bei 3,25% JAV doleriais

2015-04-07
Citadele indėliai
„Citadele” bankas įvedė naujus ilgojo periodo terminuotuosius indėlius (nuotr. Bankai.lt)

Bankai.lt duomenimis, šiandien (balandžio 7 d.) „Citadele” bankas įvedė naujus ilgojo periodo terminuotuosius indėlius. Iki šiol ilgiausias indėlio terminas šiame banke buvo 5 metai. Šiandien buvo pristatyti naujų laikotarpių indėliai, kurių terminas siekia nuo 5 m. iki 10 m.. Tai yra ilgiausio termino indėliai, kurie siūlomi tarp Lietuvoje veikiančių bankų ir unijų. Už ilgesniojo laikotarpio indėlius pasiūlytos ir didesnės metinės palūkanos:

  • 5-6 m. laikotarpiu 1,31% eurais ir 1,45% JAV doleriais;
  • 6-7 m. laikotarpiu 1,40% eurais ir 1,75% JAV doleriais;
  • 7-8 m. laikotarpiu 1,50% eurais ir 2,25% JAV doleriais;
  • 8-9 m. laikotarpiu 1,75% eurais ir 2,75% JAV doleriais;
  • 9-10 m. laikotarpiu 2,25% eurais ir 3,25% JAV doleriais.

Specialiai portalui Bankai.lt, situaciją pakomentavo „Citadele” banko rinkodaros ir viešųjų ryšių departamento direktorė Rita Simanavičiūtė:

Siekiame ilgalaikės partnerystės su banko klientais, todėl siūlome alternatyvias taupymo galimybes ir patrauklias sąlygas tiems, kurie taupo ilgam ar investuoja į LR Vyriausybės vertybinius popierius. „Citadele“ banko palūkanos už terminuotuosius indėlius yra gerokai aukštesnės nei gautinas pajamingumas iš 10 metų Vyriausybės vertybinių popierių, kuris siekia apie 0,7-0,8% EUR. Ilguosius indėlių laikotarpius š.m. pradžioje klientams pasiūlė ir mūsų akcininkas AS “Citadele banka” Latvijoje ir šie indėliai yra gana paklausūs tarp banko indėlininkų.

Trumpesnių laikotarpių indėlių palūkanos nepakito. Bankai.lt duomenimis, „Citadele” bankas už metų terminuotąjį indėlį eurais siūlo 1,01%, o JAV doleriais 0,91% metinių palūkanų. Įdomu pastebėti tai, kad indėlių palūkanos JAV doleriais, kurių laikotarpis trumpesnis nei metai, yra mažesnės nei eurais. Tačiau indėlių, kurių laikotarpis yra ilgesnis nei metai, palūkanos JAV doleriais didesnės nei eurais.

„Citadele” banko, visų kitų bankų ir unijų indėlių palūkanas galite pamatyti ir palyginti čia.

AB „Citadele” bankas Lietuvoje priklauso Latvijoje įsteigto „Citadele“ banko grupei. AB „Citadele“ banko Lietuvoje vienintelis akcininkas – Latvijos AS „Citadele banka“. Lietuvoje „Citadele” banko grupei atstovauja AB „Citadele” bankas kartu su dukterine bendrove UAB „Citadele faktoringas ir lizingas“. AB „Citadele” banko padalinių tinklą Lietuvoje sudaro 8 klientų aptarnavimo padaliniai ir Privačiosios bankininkystės padalinys. AS „Citadele banka“ grupės pagrindinė rinka yra Baltijos šalys – Lietuva, Latvija ir Estija.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų