Nordea banko indėlių portfelis padidėjo iki 1,3 mlrd. eurų ir per metus paaugo 29,5 proc.

2015-01-30
Nordea bankas
"Nordea" bankas indėlių surinko jau virš 1,3 mlrd. eurų (nuotr. Bankai.lt)

Bendras „Nordea“ banko indėlių ir einamųjų sąskaitų portfelis praėjusiais metais didėjo 29,5 proc., kurio bendra vertė 2014 m. pabaigoje siekė 1,3 mlrd. eurų.

Pernai metais taip pat didėjo gyventojų ir įmonių skaičius, kurie savo lėšoms laikyti rinkosi banką „Nordea“. Per metus gyventojų indėlių ir einamųjų sąskaitų likučių suma didėjo 35,9% proc., įmonių –- 27,6 proc. Bendras „Nordea“ indėlių portfellis Baltijos šalyse didėjo 14 proc. (Estijoje – 13 proc., Latvijoje – 17 proc., Lietuvoje 29,5 proc.).

Inga Skisaker, banko „Nordea“ vadovė Baltijos šalyse, sako, kad indėlių ir einamųjų sąskaitų augimą didžiąją dalimi lėmė gyventojų ir įmonių pasirengimas euro įvedimui. Pasak banko vadovės, 2014 m. klientai kur kas aktyviau naudojosi kasdienės bankininkystės paslaugomis. Per metus, prisijungimų prie mobiliosios bankininkystės klientų skaičius padidėjo 29 proc. Bankas „Nordea“ ir toliau tobulins elektroninės ir mobiliosios bankininkystės sprendimus ir vis daugiau bankinių operacijų kels į mobiliąją erdvę.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų