Mūsų šeima galvoja padėti indėlį 100 000 eurų, tačiau nežinome ką reikės daryti jeigu prireiks mums tų pinigėlių šeimos poreikiams įgyvendinti. Ar jeigu padėsime indėlį ir mums prireiks tų pinigų, bet kada galėsime pasiimti? Neprarasime tų pinigų?

Gabrielė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jeigu turite atliekamų pinigų, reikėtų juos įdarbinti. Yra du tipai indėlių kaupiamasis (galima papildyti ir nusiimti neprarandant palūkanų) ir terminuotasis (negalima nei pildyti nei nusiimti). Rinkdamasi kaupiamąjį indėlį, jeigu prireiks pinigų bet kada galėsite nusiimti dalį indėlio neprarasdama palūkanų. Tačiau už kaupiamuosius indėlius mokamos labai mažos palūkanos, išmintingiau yra dėti terminuotąjį indėlį ir išskaidyti Jūsų turimus 100 000 EUR į pvz. 10 terminuotų indėlių po 10 000 EUR (galite rinktis sumas). Kai prireiks pinigų, nutrauksite tik vieną indėlį iš 10 ir neprarasite kitų 9 indėlių palūkanų.

+105Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų