Laba diena, iškilo toks klausimas, kaip labiau verta dėti indėlį unijoje: mėnesiui ir pratęsinėti kas mėnesį, ar metams? Jeigu dedi mėnesiui su 0,4 proc. palūkanom ir pratęsi kas mėnesį, tai sumoje gaunasi daugiau negu visiems metams su 1,5 ar 2 proc.? Ar nusiskaičiuoja administraciniai mokesčiai? Nors kai skambinau ir kalbėjau, sakė jokių administracinių mokesčių nėra. Kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.

Ramunė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramune, dėkui už klausimą. Dėti indėlį mėnesiui ir kas kart jį pratęsti neapsimoka, kadangi 0,4% palūkanos yra žemesnės negu 1,5% ar 2%. Nemaišykite ir supraskite, kad tos 0,4% palūkanos yra metinės, t.y. 12 kartų mažesnės:

0,4% / 12 mėn. = 0,033% mėnesinių palūkanų.

Kaip supratau Jūs pagalvojote, kad 0,4% yra mėnesinės palūkanos, tačiau taip nėra, tai juk yra metinės. Bankai ir unijos dažniausiai siūlo geresnes indėlių palūkanas ir sąlygas ilgojo laikotarpio indėliams.

+24Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų