AB DNB bankui už nieką sumokėjau 29,44 lt

2014-05-05

DNB banko buvęs klientas parašė atsiliepimą:

Ilgai galvojau rašyt ar ne , nutariau čia parašyti kaip AB DNB bankui Basanavičiaus g. 26 Vilnius sumokėjau už nieką 29,44 lt. ir net daugiau. Jei trumpai papasakot 2012 m. įsidarbinau ir tas darbdavys paprašė būtinai DNB sąskaitos. Atsidariau, tačiau ten ilgai nedirbau, išėjau ir daugiau kaip pusantrų metų banko kortelė buvo nenaudojama gulėjo namuose.

Gavau į savo el. paštą, kad skola 29,44 lt! Nors kortelėje buvo likę maždaug keli litai. Pradėjau aiškintis. Nuėjau į DNB banką sako pasirašėt draudimą "saugi kortelė". Sakau nieko nepasirašiau nes aš turiu tik 3 lapus banko sąskaitos, mokėjimo kortelės ir interneto sutartys ir visur parašyta 2 egzemplioriai: 1 man , kitas bankui. O kaip paaiškėjo tas prašymas draudimo yra tik 1 egzempliorius ir tik bankui.

Ką aš žinau ką aš 2012 m. pasirašiau. Manau bankas tyčia klientams neduoda 2 egzemliorių nes klientai pradės skaityti ką pasirašė ir atsisakys to draudimo. Man tą draudimą atsiuntė skenuotą kopiją į mano el. paštą, ten parašyta, kad su viskuom sutinku viskas išaiškinta . ir tik dabar internete radau , kad kas mėn. ėjo skola 1,85 lt. ten tam draudime išvis neparašyta kiek mokėti tik internete parašyta. Taigi uždariau banko sąskaitą visam gyvenimui.

Turiu daug metų Swedbank ten beveik nieko nereikia mokėti. Ir aplamai kam mokėti už tą draudimą jokios prasmės, tipo kompensuos nuostolius jei kas pavogs pinigus iš kortelės. Kaip pavogs kai tik aš žinau pin kodą? Siūlau ir kitiems atsisakyti to draudimo ar išvis uždaryti DNB banko sąskaitą. Gerai nors gavau el. laišką, kad skola yra, kitaip ta skola tik didėtų ir kas dieną man ėjo skolos procentai. Čia geras biznis prasuktas.

Dar pasikartosiu kodėl bankas neduoda 2 egzempliorių draudimo. Jūsų paklausčiau ką jūs žinot ką pasirašėt kokiais 2007 m. jei neturit to lapo. Pasirašėt ir pamiršot. O skola eina. Tikiuosi tam bankui bus kaip Snorui ir Ūkio bankui. Amen.

DNB banko nesąžiningi mokesčiai
Kliento nusiskundimas DNB banku (nuotr. Bankai.lt)

klientas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų