Atsiliepimas: labai prastai pakonsultavo dėl būsto paskolos Nordea Vilniaus skyriaus konsultantas

2016-04-14

Nordea banko klientas Mindaugas parašė atsiliepimą apie Nordea banko aptarnavimą:

Dėl būsto paskolos kreipiausi į Nordea banko skyrių esantį Vilniuje Pušų g. 6. Čia susidūriau su ypatingai prastu ir neprofesionaliu aptarnavimu.

Mane aptarnavo klientų konsultantas Šarūnas Šliogeris. Norėčiau pasakyti, jog šiam žmogui visų pirma trūksta kultūros bendraujant su klientais, o taip pat profesionalumo savo darbe. Jei kituose bankuose paraišką dėl būsto paskolos užpildyti padėdavo aptarnaujantis konsultantas - duomenis suvesdavo į kompiuterį ir tereikėdavo ką nors patikslinti, bei pasirašyti, tai Nordea banke šis konsultantas šito padaryti nesugebėjo ir netaupydamas bei negerbdamas nei savo, nei kliento laiko, tiesiog padavė kelis lapus pildyti ranka.

Galiausiai net reikiamų duomenų iš būsto vertinimo taip pat teko ieškoti pačiam, nors su tuo kasdien dirbančiam bankininkui tai būtų užėmę kelias sekundes.

Galiausiai paminėsiu ir tai, jog kiti bankai atsakymą pateikė per 1-2 darbo dienas, o pavyzdžiui DNB atsiuntė pasiūlymą netgi savaitgalį, tai savo ruožtu iš Nordea banko atsakymo vis dar nesulaukiau, nors buvo žadėta atsakyti per 5 darbo dienas (irgi keistas terminas, kai kiti bankai užtrunka 1-2 dienas).

Nežinau kodėl Nordea bankui naudingas toks konsultantas, tačiau manau jis netik nepritraukia naujų klientų, bet ir atbaido potencialius bei nekompetetingai atlieka savo darbą. Konkrečiai aš, vien dėl prasto aptarnavimo ir bendravimo kultūros su klientu stygiaus pasirinkau kitą banką ir net jei Nordea būtų pasiūlę palankesnes sąlygas - pasirinkimas išliktų toks pat.

Nordea būsto paskolos
Nordea banke susidūriau su ypatingai prastu ir neprofesionaliu aptarnavimu (nuotr. Bankai.lt)

Mindaugas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Nordea.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
H
Prieš 6 metus

Sveikas mindaugai, rašau mažaja raide vardą, nes esi mažas skundikas, ko mūsų šalyje netrūksta. Žinau, kad tu uždirbi mažiau negu gali paskolą gauti, tai ir pyksti ant visų pasaulyje, biški pasimokyk mokslo (pvz. ne socialinio, o inžinerinio), o jei nesiseka varyk kur daugiau gautum ir nebus jokių problemų. Sekmės.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų