Baisus Swedbank aptarnavimas laukiau 1 h kol pasikeisiu valiutą

2016-10-05

Swedbank banko klientas Simas parašė atsiliepimą:

Baisus aptarnavimas laukiau 1 h kol pasikeisiu valiutą, o kas svarbiausia kursas klaidingas skelbimo lentoje nuo to, kurį teigia darbuotojos. Vieta Panevėžys, Klaipėdos g. 92 Maxima. Daugiau niekada neturėsiu reikalų su Swedbanku.

Swedbank
Swedbank klientas: daugiau niekada neturėsiu reikalų su Swedbanku

Simas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Nataly Krila
Prieš 5 metus
laukiau irgi,dvi valandos,operacija uztruko 3 minutes,ir dar sumoketi reikejo dvigubai daugiau,po to nebenoriu tureti nieko bendro su tuo banku
Išprotėjusi Koala
Prieš 5 metus
Krv koks čia asilas parašė tą atsiliepimą :D Nepatinka bankas, keisk kita, ir neverk bl pimpasnuki :D Oj oj įsižeidė laukt reikėjo. Sukurk geresni banka moliugėli
Aušra Mindė
Prieš 5 metus
Nieko naujo...eilės kaip sovietmečiu prie dešros. Laimei mes Kaune turime specializuotą valiutos keityklą Currexprime valiutos keityklų tinklas, kurioje ir kursas suderinamas itin palankus, ir aptarnavimo kokybė aukšta. Žinoma, kalba eina apie Panevėžį, o kol kas ši valiutos keitykla veiklą plėtoja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, bet kaip pačiam teko patirti analogišką nuoskaudą banke, tai kaip sako sena gera kinų patarlė: ugnies į popierių neįvyniosi :)
Darius Styra
Prieš 5 metus
Taigi valiutoms yra revolut.com, visokiems nokejimams lietuvoj paysera.lt, skolinimui ir skolinimuisi yra savy.lt, o fie bankai - na nezinau kam jie..
Petras Sa
Prieš 5 metus
O ko jus i ta swed einat? Ten ka kas nors pigiau ar geriau?
Andrius Pilvelis
Prieš 5 metus
Swedbank ne valiutos keitykla, tegul neverkia :D
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų