Būkite atidūs: Swedbank tyliai keičia kreditinių kortelių kelionės draudimo sąlygas - eilinis pasipinigiavimas

2016-11-07

Swedbank banko klientas Viktoras parašė atsiliepimą:

Nežiūrint į tai, kad bankas ir taip taiko didžiausias iš visų bankų kredito maržas (net 25proc.), tai dar sugalvojo būdą kaip susimažinti savo išlaidas kelionių draudimo išmokoms. Neseniai bankas, kaip visada, 'tyliai' savo klientams išplatino pranešimą, kad nuo 2017 01 01 kelionių draudimas galios tik tada, kai Swedbanko mokėjimo kortele apmokėsite keliones išlaidas. Dažnai keliauju ir mano kelionės išlaidas apmoka įmonė, iki šiol buvau ramus, bet dabar kaip supratau taip paprasta nebūtų. Dar pagalvojau, juk ne visos šalys dar ir kortelėms draugiškos, kaip tada būtų?

Pabandžiau pasikonsultuoti banko skyriuje, tai apart, kad pati darbuotoja internete perskaitė- "Jei patirtų išlaidų nustatyti nėra galimybės, Jūs turėtumėte pateikti įrodymus, kad ne mažiau kaip 50% visų Kelionės išlaidų Jūs apmokėjote bet kuria turima „Swedbank“ AB kortele arba iš bet kurios savo banko sąskaitos „Swedbank“ AB. Ir dar apgailestavo, kad čia ne jos kaltė:), o banko. Aš tą puikiausiai suprantu, kad ne jos kaltė. Ne tokios konsultacijos aš tikėjausi. Tačiau vieną naudingą patarimą iš darbuotojos išgirdau, tai, kad kituose bankuose tokių pokyčių nenumatoma.

Swedbank kortelės
Swedbank kortelių draudimo įkainių kitimas

Viktoras (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Keliautojai
Prieš 3 metus

Dar toks pastebejimas... Swedb kelioniu draudimas akcentuoja jungties ar bagazo velavima pagal valandas, t.y. galima suprasti, kad po tu nustatytu valandu jau yra ivykes draudziamasis ivykis. Ne, ponai, ivykis bus ivykes, jei nusipirksit triusikus ar kojines vietoj veluojanciu lagamine. Ir TIK su cekiuku, turgus netinka. O jei nepirksit, o tik gaisit savo atostogu laika - cia ne ivykis, jokiu kompensaciju.

Alvydas L.
Prieš 3 metus

Kaip pateikti įrodymus, kad išleidau 50% kelionės išlaidų, jei į Latviją ar į Lenkiją nuvažiuoju dviračiu? Gal maisto produktams čekius pridėti?

Vytautas Vytas Vytas
Prieš 4 metus
Kažkaip nujaučiu, kad visiems bus vienaip ar kitaip primestos tos kurtelės su nuotoliniu nuskaitymu, kas nekvepia saugumu, o iškilus saugumui tai tikrai nebus grįžta prie senų, o bus pajudėta link tikrojo tikslo kurio dabar negalima minėti.
Rimvydas Paskauskas
Prieš 4 metus
vienas iš niekingiausių bankų.
Rimantas Petrauskas
Prieš 4 metus
Nesuprantu kur cia buti atidiems? Pakeite salygas, pranese klientams, atnaujino taisykles naujiems klientams. Juk nebutina per TV3 zinias rodyti. Sutinku, kad pakeitimai nera draugiski mums, klientams.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų