Citadele kopijuoja asmens dokumentus

2013-09-03

Citadele banko klientė Česlovas parašė atsiliepimą:

Pervedant pinigus (75 Eur sumą) MoneyGram sistema, banko darbuotojas pagal asmens dokumentą nustato siuntėjo tapatybę ir tai suprantamas dalykas. Blogai tai, kad asmens dokumentus bankas kopijuoja. Dar daugiau - informavo, kad kopijuos kiekvieną kartą ir nesvarbu kokia suma bus pervedama.

Bankas paaiškino, kad toks yra "Lietuvos banko" reglamentas, bet aš manau, kad tai yra "perteklinis" reikalavimas, padidinantis tikimybę asmeniniams duomenims nutekėti.

DNB Nord banke yra kilęs konfliktas, kai darbuotoja neatsiklaususi ėmė kopijuoti pasą. Tuomet pavyko "apsiginti", tokį veiksmą apskundus banko administracijai.

Noriu žinoti, ar tikrai LB imperatyviai verčia kopijuoti asmeninius dokumentus net mažiausios procedūros atveju? Ar klientas negali gauti paslaugos be dokumento nukopijavimo?

Pagarbiai dėkodamas

Citadele dokumentai
Pastaba bankui dėl dokumentų kopijavimo (nuotr. Bankai.lt)

Česlovas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Citadele.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų