Citadele žadėjo, kad nereikės mokėti už American Blue kortelę

2012-10-17

Citadele banko klientė Marija parašė atsiliepimą:

Nuėjau pasidaryti American Blue kortelę, kai el. paštu gavau pranešimą apie vykstančią akciją, nemokamai išduodama American Blue kortelė. Prieš pasirašydama prašymą išduoti kortelę paklausiau ar ji tikrai nemokama. Vadybininkė atsakė, jog kortelė gaminama trims metams, pirmieji metai nemokami, o vėliau reikės mokėti po 50lt už metus. Paklausiau: o jeigu po metų atsisakyčiau kortelės, ar vis tiek reikėtų mokėti? Man atsakė, jog nieko nereikės mokėti, kadangi pirmieji metai nemokami. Aš dar kartą pasitikslinau, ar tikrai nebus jokių papildomų komisinių ar kitokių mokesčių? Man atsakė: tikrai ne, už pirmus metus nereikia nieko mokėti.

Parašiau prašymą kortelei gauti, atėjusi namo, nutariau dar pasiskambinti nemokama Citadele banko informacijos linija, ir paklausiau tą patį klausimą, man velgi patvirtino, kad nereikės nieko mokėti.

Kai kortelę pagamino, aš nuėjau atsiimti ir nieko neįtardama pasirašiau dokumentus, kadangi buvau įsitikinusi, jog vadybininkė mane informavo teisingai apie mokėsčius. (Puikiai žinau, jog vadybininkė privalėjo iškart informuoti apie mokėsčius ir komisinius mokėsčius, o ypač klientui paklausus neturėjo teisės klaidinti). Po kelių dienų man paskambino iš Citadele banko pasiteirauti ar patenkinta kortelę. Iš pradžių džiugiai atsakiau, jog dar nespėjau pasinaudoti ja ir paklausius jeigu sukaupsiu premiją kaip ją atgausiu po metų kai atsisakysiu kortelės, man pranešė, kad nepraėjus metams ir atsisakius kortelės už ją reikės sumokėti 50lt. Buvau labai nemaloniai nustebinta, kadangi man ta kortelė visiškai nereikalinga, ją užsisakiau vietoj Neste Oil nuolaidų kortelės.

Man pasiūlė kuo daugiau ja naudotis, kad vėliau atsipirktų. Pasakiau, kad man jos reikėjo tik dėl nuolaidos, aš nepalnuoju ja atsiskaitinėti, kadangi turiu pagrindinę kito banko kortelę, kuria vykdau visus mokėjimus. Vėliau tą patį atsakymą gavau banko skyriuje, nors prieš gaminant kortelę kalbėjo visiškai kitaip.

Labai nusivyliau Citadele banku.

Citadele bankas
Priekaištas dėl Citadele American Express (nuotr. Bankai.lt)

Marija (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Citadele.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų