Atsiliepimai ir skundai apie Danske banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie Danske banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. Danske banko skyrių Lietuvoje nėra daug, tačiau klientų šis bankas turi nemažai (tai buvęs SAMPO bankas), tad suprantama, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų skyriuose ar naudojantis bankomatais. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius Danske banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

2017-11-04
Aldona apie
Danske

Laba diena, šiandien Danske banko bankomate įstrigo mano DNB kortelė, spausdinant popierinį kvitą apie pinigus. Kaip man išimti kortelę. Skambinant nurodytais telefonais, niekas neužblokavo bankomato, esančio Maksimos parduotuvės viduje šalia apsaugos darbuotojų. Avarijos nepašalino, nes Mindaugo gatvės maksima dirba visą parą ir žmonės naudojasi bankomatais. Galiu netekti atlyginimo. Klientė Aldona Padegimaitė

Danske bankas Akropolis mini
2013-07-24
Marina apie
Danske

Danske banko klientė Marina parašė atsiliepimą:

Be eilės aptaunauja pažįstamus Akropolio Danske banke. Mes su vaiku laukėm 20 minučių kol panelė aptaurnaus savo pažįstamą, kurį priėmė be eilės.

Danske banko paskolos mini
2013-05-07
Aleksej apie
Danske

Danske banko klientas Aleksej parašė atsiliepimą:

Teikia tik melaginga informacija. Max. paskolos teikimo laikotarpis yra 25 metai, o ne žadėti 30 metų, nekompetitingi konsultantai nepaaiškino finansavimo sąligų ir pradinio įnašo sumos, užtikrindami kad 20% tikrai pakankama suma, nors blokiniai namai dengiami tik 60%. Tik patirti nuostoliai ir nusivilimai, bei prarastas laikas.

Danske bankas mini
2011-01-26
Lostas apie
Danske

Danske banko klientas Lostas parašė atsiliepimą:

Jei tik tenka paciam kiek nors naudotis banko paslaigomis padaliniuose, visada pirmenybe teikiu Danske Bankui. Kiek kartu man teko lankytis, tiek kartu aptarnavimo kokybe pradziugina ir nereikia laukti ilgai. Kiti bankai ne labai stengiasi pasidometi kaip viskas sekasi ir ar nereikia kokios nors pagalbos ar pasalaugu. Tikrai, kad Danske bankas yra labiau asmeninis bankas.

Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų