Dėl darbuotojų veiksmų banke Snoras

2011-09-06

Snoro banko klientas Michailas parašė atsiliepimą:

Esu susidūręs su tokia situaciją, ne darbo metu apie 20.00 val., banko darbuotojas A.Kiselius prisistatęs apsaugos viršininkų veikdamas banko vardu ir pagal banko vadovo pavedimą įteikė man pranešimą dėl įsivėlusios klaidos.

Maloniai prašau paaiškinti ar turi teisę apsaugos darbuotojas ne darbo metu veikti banko vardu ir naudotis banko duomenų bazė tikslų sužinoti asmens duomenys (adresą, telefonus). Taip pat A.Kiselius informavo, kad banko filialų darbuotai privalo atlikti kiekvieną dieną lėšų inkasavimą ar tai yra teisybė?

Taip pat prašau paaiškinti ar gali banko darbuotojas (filialo, banko kiosko) darbuotojas savo iniciatyvą naudotis asmens duomenų bazę tikslų sužinoti telefonus, namų adresą bei tiesiogiai bendrauti su trečiais asmenimis, o ne su klientų.

Bankas SNORAS veiklos nebevykdo. 2011-12-07 bankui iškelta bankroto byla. Šiuo metu bankas yra likviduotas.

Snoras
Banko Snoras keista situacija (nuotr. Bankai.lt)

Michailas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Snoras.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų