Dėl neteisėto stovėjimo aikštelių apmoskestinimo prie SEB banko

2013-12-02

SEB banko klientas Olegas parašė atsiliepimą:

Labai papiktino P-Parko veiksmai, kai lankiausi SEB banke, Savanoriu pr.1, Vilniuje. Atvykau i banka su zmona, reikejo zmonai i banka padeti indeli. Tai buvo 2013m. lapkricio29d. kazkur po 14val. uztrukome banke gal 30min., isejus is banko ant automobilio stiklo radau siurpriza 51lt mokescio kvita, iskart pasipiktines kreipiausi i banko darbuotojus su klausimu, kodel jie negina savo kliientu ir leidzia kazkokiai "saraskinai kontorai" plesti banko klientus, tie tik paskesciojo rankomis ir viskas, atseit ne musu valia.

Kiek zinau anksciau to nebuvo ir aikstele salia banko priklause Norfai ir SEB. Apmaudu kai toks galingas bankas Lietuvoje atstumia samoningai savo klientus, teks pagalvoti apie tolimesni bendradarbavimu su siuo banku, perkelti visus savo indelius i rimtesni banka, kur bus pasirupinta savo klientu atvykimo saugumu laisvai prisiparkuojant.

P.S.teks internetu skleist zinia, kad zmones boikuototu savanoriu 1 banko padalini.

Banko skyrius, parkingas
SEB bankui pastabos dėl parkingo (nuotr. Bankai.lt)

Olegas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų